TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog drie duels scheiden Oranje van plaatsing voor het WK. Althans: als de ploeg van Ronald Koeman vanavond in de Johan Cruijff ArenA in ieder geval van Finland wint.
Uit in Helsinki won Oranje al met 0-2 dankzij vroege treffers van Memphis Depay en Denzel Dumfries. Depay heeft inmiddels 52 treffers in het shirt van Nederland gemaakt (plus wat daar afgelopen week tegen Malta eventueel nog bij kwam) en is nu de topscorer van Oranje aller tijden.
Maar ook de statistieken van Dumfries in Oranje zijn indrukwekkend te noemen. Hij staat als rechtsback op het wedstrijdformulier, en de spelers op die positie staan niet bekend als doelpuntenmakers, maar met zijn tomeloze rushes is Dumfries een plaag voor elke verdediging. Dat leverde in 66 interlands al 11 goals op.
Het Nederlands elftal speelt op zondag 12 oktober om 18:00 uur tegen Finland. Het duel is te zien op NPO1.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'
15:19Nieuwe keiharde misdaadserie op Videoland: Rippers
15:04Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa