TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De achttiende etappe in deze Ronde van Spanje (Vuelta) is een heerlijke bergetappe waarin één beklimming centraal staat: de weg naar het dorpje Piornal. De eerste keer dat het peloton deze klim tegenkomt is na ongeveer 100 kilometer. De renners gaan niet naar de top: ze klimmen 'slechts' 3,7 kilometer met een gemiddelde stijging van 9,4 procent.
Ongeveer 35 kilometer verder valt het peloton de berg voor de tweede keer aan: 13,5 kilometer lang stijgt het wegdek gemiddeld 5 procent. Alsof de renners dan nog niet genoeg hebben gehad eindigt de etappe met opnieuw een beklimming naar Piornal. Deze finish bergop is ruim 13 kilometer lang en heeft een stijgingspercentage van 5,5 procent. De etappe leent zich voor een groep vluchters of een strijd tussen de klassementsmannen.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?