TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De achttiende etappe in deze Ronde van Spanje (Vuelta) is een heerlijke bergetappe waarin één beklimming centraal staat: de weg naar het dorpje Piornal. De eerste keer dat het peloton deze klim tegenkomt is na ongeveer 100 kilometer. De renners gaan niet naar de top: ze klimmen 'slechts' 3,7 kilometer met een gemiddelde stijging van 9,4 procent.
Ongeveer 35 kilometer verder valt het peloton de berg voor de tweede keer aan: 13,5 kilometer lang stijgt het wegdek gemiddeld 5 procent. Alsof de renners dan nog niet genoeg hebben gehad eindigt de etappe met opnieuw een beklimming naar Piornal. Deze finish bergop is ruim 13 kilometer lang en heeft een stijgingspercentage van 5,5 procent. De etappe leent zich voor een groep vluchters of een strijd tussen de klassementsmannen.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten