TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Natuurlijk kun je terecht bij de NOS die gedurende de 2 weken 240 uur sport op NPO 1 zal uitzenden vanuit Peking.
Een olympische dag begint midden in de nacht en de live uitzendingen lopen door tot 17.00 's middags. Vanuit Hilversum presenteren Sjoerd van Ramshorst, Rivkah op het Veld en Gert van ’t Hof de uitzendingen. Gelukkig gebeurt het schaatsen en shorttracken overdag.
Het schaatsprogramma wordt uitgezonden vanaf de Jaap Eden-baan in Amsterdam. Henry Schut presenteert en de analisten zijn Mark Tuitert, Erben Wennemars, Annette Gerritsen en Rintje Ritsma. Jeroen Stomphorst neemt de shorttrack-uitzendingen voor zijn rekening.
Mark Tuitert over onze kansen op de 1000 meter bij de mannen
NOS Peking Live
Ieder dag om 19.00 presenteert Herman van der Zandt NOS Peking Live met daarin een samenvatting van alles wat er die dag is gebeurd.
NOS Studio Peking
Iedere dag om 21.30 presenteert Dione de Graaff de talkshow Studio Peking vanaf de Jaap Eden IJsbaan. Een van de huisbands brengt dagelijks een ode aan een sporter. Michelle David, The Cool Quest, DeWolff en Roel van Velzen.
Dione de Graaff over Studio Peking
Eigenaar van de rechten van de Olympische Spelen is Discovery. Op hun streamingdienst Discovery+ kun je werkelijk iedere minuut van iedere sport op de Olympische Spelen zien. En daarvoor bouwde Discovery het fantastische The Cube, een virtuele wereld met avatars, gasten en een prachtige uitzicht.
Eurosport
Op Eurosport 1 is er tussen 7.30 en 16.30 uur een schakelkanaal waar alle hoogtepunten voorbij komen. Op Eurosport 2 zijn langere verslagen te zien.
Ook op de radio is volop aandacht voor de Spelen. RadiOlympia (NOS) doet live verslag van alle schaats- en shortrackwedstrijden en brengt achtergronden, analyses, reportages en het laatste nieuws uit Peking.
RadiOlympia is elke dag op wisselende momenten te horen. De exacte uitzendtijdstippen zijn te vinden op nporadio1.nl. Drie maal per dag is er een vaste olympische update met Gio Lippens, waarin de luisteraar wordt bijgepraat over de prestaties van die dag: om 07.30, 12.30 en 17.30 uur.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden