TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is ‘slechts’ een doordeweekse semiklassieker, maar de lijst met winnaars van de Brabantse Pijl liegt er niet om. Tom Pidcock (2021), Julian Alaphilippe (2020) en Mathieu van der Poel (2019) wonnen de laatste drie edities.
Normaal gesproken dient deze eendagskoers als een opwarmer voor de Amstel Gold Race, maar dit jaar rijden de renners hem juist op de woensdag na deze Limburgse koers. Het startsein wordt gegeven op het Ladeuzeplein in Leuven en de finish is na ruim 200 kilometer fietsen in Overijse. Onderweg trotseren de renners 25 hellingen.
De Brabantse Pijl geldt als de overgang tussen de Vlaamse kasseikoersen en de klimklassiekers in de Ardennen. Jumbo-Visma - dat vorig jaar nog tweede werd met Wout van Aert - besloot dit jaar niet deel te nemen.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa
14:04Dit zijn de kandidaten van de nieuwe spannende realityshow De Drop
13:42Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026