TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie heeft er nog iets over in deze derde week van de Ronde van Italië? Na de lastige bergetappe van donderdag krijgen de renners dit keer een nóg moeilijkere etappe voor de kiezen.
Volgens de kenners is deze rit met vijf beklimmingen de zwaarste van deze Giro. De hoogte gaat vermoedelijk voor de renners ook een rol spelen: op het hoogtepunt bereiken ze bijna de 2000 meter. Na ongeveer 20 kilometer koers begint het klimmen en daarna gaat het eigenlijk alleen nog maar op of af. Het zwaarste stuk zit aan het eind: de klim naar de Tre Cime di Lavaredo. Deze is zo’n 7 kilometer lang met een gemiddelde stijging van 7,5 procent.
In de laatste vier kilometer worden de klassementsmannen echt getest: het wegdek loopt dan constant met minimaal 10 procent omhoog.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los