TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie heeft er nog iets over in deze derde week van de Ronde van Italië? Na de lastige bergetappe van donderdag krijgen de renners dit keer een nóg moeilijkere etappe voor de kiezen.
Volgens de kenners is deze rit met vijf beklimmingen de zwaarste van deze Giro. De hoogte gaat vermoedelijk voor de renners ook een rol spelen: op het hoogtepunt bereiken ze bijna de 2000 meter. Na ongeveer 20 kilometer koers begint het klimmen en daarna gaat het eigenlijk alleen nog maar op of af. Het zwaarste stuk zit aan het eind: de klim naar de Tre Cime di Lavaredo. Deze is zo’n 7 kilometer lang met een gemiddelde stijging van 7,5 procent.
In de laatste vier kilometer worden de klassementsmannen echt getest: het wegdek loopt dan constant met minimaal 10 procent omhoog.
Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien
10:00Monique over Winter Vol Liefde: ‘Ik heb gehuild om alles wat er over me werd gezegd’
09:42De Hanslers: Mama Mo wil kleding van Denise niet in haar vrachtwagen
09:07Terugkijken: Erika eert haar broer René Karst bij Shownieuws