TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie heeft er nog iets over in deze derde week van de Ronde van Italië? Na de lastige bergetappe van donderdag krijgen de renners dit keer een nóg moeilijkere etappe voor de kiezen.
Volgens de kenners is deze rit met vijf beklimmingen de zwaarste van deze Giro. De hoogte gaat vermoedelijk voor de renners ook een rol spelen: op het hoogtepunt bereiken ze bijna de 2000 meter. Na ongeveer 20 kilometer koers begint het klimmen en daarna gaat het eigenlijk alleen nog maar op of af. Het zwaarste stuk zit aan het eind: de klim naar de Tre Cime di Lavaredo. Deze is zo’n 7 kilometer lang met een gemiddelde stijging van 7,5 procent.
In de laatste vier kilometer worden de klassementsmannen echt getest: het wegdek loopt dan constant met minimaal 10 procent omhoog.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3