TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een welverdiende rustdag stapt het peloton weer op de fiets in de Ronde van Italië. De renners krijgen een parcours van 196 kilometer voorgeschoteld met twee officiële beklimmingen.
De top van de tweede klim (2,5 kilometer à 8 procent) bereikt het peloton na 120 kilometer fietsen, dus voor alle snelle mannen is het zaak om tot dat punt te overleven. Daarna is het parcours nog ruim 75 kilometer dalend of vlak en lijkt het een sprint te worden tussen de overgebleven renners.
Het is ook niet uitgesloten dat een vroege vlucht uit handen van het peloton blijft. Zowel voor de renners als televisiekijkers is het een fraaie koersdag. De rit start namelijk in de regio Emilia-Romagna en finisht in Toscane. Met het decor van deze tiende Giro-rit zit het dus wel snor.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde