TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een welverdiende rustdag stapt het peloton weer op de fiets in de Ronde van Italië. De renners krijgen een parcours van 196 kilometer voorgeschoteld met twee officiële beklimmingen.
De top van de tweede klim (2,5 kilometer à 8 procent) bereikt het peloton na 120 kilometer fietsen, dus voor alle snelle mannen is het zaak om tot dat punt te overleven. Daarna is het parcours nog ruim 75 kilometer dalend of vlak en lijkt het een sprint te worden tussen de overgebleven renners.
Het is ook niet uitgesloten dat een vroege vlucht uit handen van het peloton blijft. Zowel voor de renners als televisiekijkers is het een fraaie koersdag. De rit start namelijk in de regio Emilia-Romagna en finisht in Toscane. Met het decor van deze tiende Giro-rit zit het dus wel snor.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater