TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een welverdiende rustdag stapt het peloton weer op de fiets in de Ronde van Italië. De renners krijgen een parcours van 196 kilometer voorgeschoteld met twee officiële beklimmingen.
De top van de tweede klim (2,5 kilometer à 8 procent) bereikt het peloton na 120 kilometer fietsen, dus voor alle snelle mannen is het zaak om tot dat punt te overleven. Daarna is het parcours nog ruim 75 kilometer dalend of vlak en lijkt het een sprint te worden tussen de overgebleven renners.
Het is ook niet uitgesloten dat een vroege vlucht uit handen van het peloton blijft. Zowel voor de renners als televisiekijkers is het een fraaie koersdag. De rit start namelijk in de regio Emilia-Romagna en finisht in Toscane. Met het decor van deze tiende Giro-rit zit het dus wel snor.
Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid
07:49Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’