TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een welverdiende rustdag stapt het peloton weer op de fiets in de Ronde van Italië. De renners krijgen een parcours van 196 kilometer voorgeschoteld met twee officiële beklimmingen.
De top van de tweede klim (2,5 kilometer à 8 procent) bereikt het peloton na 120 kilometer fietsen, dus voor alle snelle mannen is het zaak om tot dat punt te overleven. Daarna is het parcours nog ruim 75 kilometer dalend of vlak en lijkt het een sprint te worden tussen de overgebleven renners.
Het is ook niet uitgesloten dat een vroege vlucht uit handen van het peloton blijft. Zowel voor de renners als televisiekijkers is het een fraaie koersdag. De rit start namelijk in de regio Emilia-Romagna en finisht in Toscane. Met het decor van deze tiende Giro-rit zit het dus wel snor.
Partnerbijdrage
Zien: Orgel Joke steelt de show in Vandaag Inside Oranje
09:11Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni