TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een welverdiende rustdag stapt het peloton weer op de fiets in de Ronde van Italië. De renners krijgen een parcours van 196 kilometer voorgeschoteld met twee officiële beklimmingen.
De top van de tweede klim (2,5 kilometer à 8 procent) bereikt het peloton na 120 kilometer fietsen, dus voor alle snelle mannen is het zaak om tot dat punt te overleven. Daarna is het parcours nog ruim 75 kilometer dalend of vlak en lijkt het een sprint te worden tussen de overgebleven renners.
Het is ook niet uitgesloten dat een vroege vlucht uit handen van het peloton blijft. Zowel voor de renners als televisiekijkers is het een fraaie koersdag. De rit start namelijk in de regio Emilia-Romagna en finisht in Toscane. Met het decor van deze tiende Giro-rit zit het dus wel snor.
B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard