TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sprinters hebben er bijna een week op moeten wachten, maar het lijkt erop dat ze eindelijk weer eens aan de beurt zijn. Het routeschema laat ditmaal 178 kilometer zien, van Fiera di Primiero naar Padova. Die gaan aanvankelijk bergaf en zijn daarna vlak. Een massasprint lijkt de waarschijnlijke uitkomst, maar er zit een adder onder het gras.
Na alle zware bergritten is het nog maar de vraag welke spurters nog mee rijden en wie van hen nog genoeg fitte ploeggenoten hebben om een ontsnapt groepje bij de kladden te grijpen. Geregeld eindigt een vlakke rit in de slotweek van een grote ronde in een overwinning van een avonturier.
Vorig jaar niet, toen was Alberto Dainese in een vergelijkbare rit Jonathan Milan en Michael Matthews in een massasprint net te snel af.
Deze rit van de Giro d'Italia zie je op donderdag 23 mei vanaf 13:05 uur op Eurosport 1.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers