TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sprinters hebben er bijna een week op moeten wachten, maar het lijkt erop dat ze eindelijk weer eens aan de beurt zijn. Het routeschema laat ditmaal 178 kilometer zien, van Fiera di Primiero naar Padova. Die gaan aanvankelijk bergaf en zijn daarna vlak. Een massasprint lijkt de waarschijnlijke uitkomst, maar er zit een adder onder het gras.
Na alle zware bergritten is het nog maar de vraag welke spurters nog mee rijden en wie van hen nog genoeg fitte ploeggenoten hebben om een ontsnapt groepje bij de kladden te grijpen. Geregeld eindigt een vlakke rit in de slotweek van een grote ronde in een overwinning van een avonturier.
Vorig jaar niet, toen was Alberto Dainese in een vergelijkbare rit Jonathan Milan en Michael Matthews in een massasprint net te snel af.
Deze rit van de Giro d'Italia zie je op donderdag 23 mei vanaf 13:05 uur op Eurosport 1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen