TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sprinters hebben er bijna een week op moeten wachten, maar het lijkt erop dat ze eindelijk weer eens aan de beurt zijn. Het routeschema laat ditmaal 178 kilometer zien, van Fiera di Primiero naar Padova. Die gaan aanvankelijk bergaf en zijn daarna vlak. Een massasprint lijkt de waarschijnlijke uitkomst, maar er zit een adder onder het gras.
Na alle zware bergritten is het nog maar de vraag welke spurters nog mee rijden en wie van hen nog genoeg fitte ploeggenoten hebben om een ontsnapt groepje bij de kladden te grijpen. Geregeld eindigt een vlakke rit in de slotweek van een grote ronde in een overwinning van een avonturier.
Vorig jaar niet, toen was Alberto Dainese in een vergelijkbare rit Jonathan Milan en Michael Matthews in een massasprint net te snel af.
Deze rit van de Giro d'Italia zie je op donderdag 23 mei vanaf 13:05 uur op Eurosport 1.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los