TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sprinters hebben er bijna een week op moeten wachten, maar het lijkt erop dat ze eindelijk weer eens aan de beurt zijn. Het routeschema laat ditmaal 178 kilometer zien, van Fiera di Primiero naar Padova. Die gaan aanvankelijk bergaf en zijn daarna vlak. Een massasprint lijkt de waarschijnlijke uitkomst, maar er zit een adder onder het gras.
Na alle zware bergritten is het nog maar de vraag welke spurters nog mee rijden en wie van hen nog genoeg fitte ploeggenoten hebben om een ontsnapt groepje bij de kladden te grijpen. Geregeld eindigt een vlakke rit in de slotweek van een grote ronde in een overwinning van een avonturier.
Vorig jaar niet, toen was Alberto Dainese in een vergelijkbare rit Jonathan Milan en Michael Matthews in een massasprint net te snel af.
Deze rit van de Giro d'Italia zie je op donderdag 23 mei vanaf 13:05 uur op Eurosport 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026