TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het peloton is na een flinke verplaatsing aangekomen bij het Gardameer. Op het programma staat de tweede tijdrit van deze ronde, en die is heel anders van aard dan de eerste.
De 31 kilometer van Castiglione delle Stiviere naar Desenzano del Garda is zo plat als een pannenkoek. De routeplanners lijken het parcours te hebben aangelegd met één naam in het achterhoofd: Filippo Ganna. De Italiaan met de turbodijen was de laatste Girotijdritten vaak een klasse apart.
Daarnaast hebben collega-specialisten als Wout van Aert en Remco Evenepoel deze ronde - al dan niet noodgedwongen - overgeslagen. Wel een kanttekening: vóór de Giro won Ganna dit jaar nog geen tijdrit. Maar wellicht dat de steun van het publiek de topfavoriet nu wel weer tot grote daden brengt.
De tweede tijdrit van de Giro d'Italia zie je op zaterdag 18 mei vanaf 13:20 uur op Eurosport 1.
Partnerbijdrage
Kees Stevens doet mee aan No Way Back VIPS 2026: 'Wilde echt voor mezelf kiezen'
13:45Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'