TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De organisatoren hebben tegen het einde van de Giro een rit langs de oostgrens van Italië gepland. Loodzwaar zijn de beklimmingen tussen Mortegliano en Sappada niet, maar het is wel flink bikkelen voor de moegestreden renners.
Er zullen waarschijnlijk wel veel supporters langs de weg staan om hen aan te moedigen, waarvan flink wat uit Slovenië. Dat is namelijk nooit ver weg, deze rit. De Slovenen hebben de laatste jaren genoeg om voor te juichen, want het kleine land heeft zich ontpopt tot een grote wielernatie, met Primoz Roglic en Tadej Pogacar als grootste blikvangers.
De eerste won de Giro vorig jaar, maar richt zich dit seizoen op de Tour de France. Pogacar ging wel van start en was vooraf huizenhoog favoriet voor de eindzege in deze Ronde van Italië.
De Giro d'Italia volg je dit jaar live via Eurosport 1.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug