TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Milaan - San Remo, drie wereldtitels veldrijden, negen Touretappes: er zijn maar weinig koersen die op het palmares van Wout van Aert ontbreken. Gek genoeg won de Belgische alleskunner nooit een kasseienmonument: in zowel de Ronde van Vlaanderen als in Parijs- Roubaix is een tweede plaats zijn beste prestatie.
Daar moet dit jaar verandering in komen en dat betekent dat Van Aert in het openingsweekend warmdraait op de Vlaamse kasseien, bijvoorbeeld Kuurne - Brusse - Kuurne. Een wedstrijd die de snelle maar ook oersterke Vlaming qua profiel op het lijf geschreven is, met flink wat lastige kasseistroken en een vlakke aankomst. Concurrentie komt onder meer van Biniam Girmay, Kasper Asgreen en Van Aerts ploeggenoten Christophe Laporte en Dylan van Baarle.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk