TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Milaan - San Remo, drie wereldtitels veldrijden, negen Touretappes: er zijn maar weinig koersen die op het palmares van Wout van Aert ontbreken. Gek genoeg won de Belgische alleskunner nooit een kasseienmonument: in zowel de Ronde van Vlaanderen als in Parijs- Roubaix is een tweede plaats zijn beste prestatie.
Daar moet dit jaar verandering in komen en dat betekent dat Van Aert in het openingsweekend warmdraait op de Vlaamse kasseien, bijvoorbeeld Kuurne - Brusse - Kuurne. Een wedstrijd die de snelle maar ook oersterke Vlaming qua profiel op het lijf geschreven is, met flink wat lastige kasseistroken en een vlakke aankomst. Concurrentie komt onder meer van Biniam Girmay, Kasper Asgreen en Van Aerts ploeggenoten Christophe Laporte en Dylan van Baarle.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'