TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Milaan - San Remo is een van de weinige grote wedstrijden die nog ontbreekt op de erelijst van Tadej Pogacar, en daar wil de Sloveense wereldkampioen dit jaar verandering in brengen. Dat is echter zo makkelijk nog niet.
Pogacar kan veel op de fiets, maar een sprinter is hij niet. En laat de zege in de bijna 300 kilometer lange klassieker door Noord-Italië nu heel vaak naar een spurter gaan. Vorig jaar gaf Pogacar daarom gas op de Poggio, het laatste heuveltje voor de finish. Die bleek echter niet steil genoeg om rappere mannen definitief te lossen.
Jasper Philipsen haakte weer aan, en mede dankzij berewerk van zijn ploeggenoot Mathieu van der Poel kon hij sprinten naar de zege. Pogacar zal dus met een ander strijdplan moeten komen om La Primavera te winnen.
De wielrenwedstrijd Milaan - San Remo zie je op zondag 22 maart 2025 vanaf 10:00 uur op Eurosport 1.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'