TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Milaan - San Remo is een van de weinige grote wedstrijden die nog ontbreekt op de erelijst van Tadej Pogacar, en daar wil de Sloveense wereldkampioen dit jaar verandering in brengen. Dat is echter zo makkelijk nog niet.
Pogacar kan veel op de fiets, maar een sprinter is hij niet. En laat de zege in de bijna 300 kilometer lange klassieker door Noord-Italië nu heel vaak naar een spurter gaan. Vorig jaar gaf Pogacar daarom gas op de Poggio, het laatste heuveltje voor de finish. Die bleek echter niet steil genoeg om rappere mannen definitief te lossen.
Jasper Philipsen haakte weer aan, en mede dankzij berewerk van zijn ploeggenoot Mathieu van der Poel kon hij sprinten naar de zege. Pogacar zal dus met een ander strijdplan moeten komen om La Primavera te winnen.
De wielrenwedstrijd Milaan - San Remo zie je op zondag 22 maart 2025 vanaf 10:00 uur op Eurosport 1.
De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie
13:21Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'