TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van een start in Rotterdam naar een eindstreep op ‘de Nederlandse Berg’: eigenlijk is het logisch dat de laatste etappe van deze Tour de France Femmes eindigt met een beklimming van Alpe d’Huez.
In het verleden hielden Nederlandse Tourdeelnemers geregeld huis op de berg met de 21 haarspeldbochten, maar de laatste jaren valt het wat tegen qua oranjesucces op de bij de Nederlandse wielerfans zo geliefde Alpencol.
Steven Rooks (1988) en Gert-Jan Theunisse (1989) waren de laatste landgenoten die er een Touretappe op hun naam wisten te schrijven. Hoogste tijd dus voor nieuw Nederlands succes op deze berg. En die kans is aanwezig, want veel van de huidige toppers komen uit Nederland. Na de finish volgt de prijsuitreiking aan de eindwinnaar van de Ronde.
De slotronde van de Tour de France Femmes 2024 zie je op zondag 18 augustus vanaf 16:15 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie
09:18Strijders is maandagavond niet te zien en dit is waarom