TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van een start in Rotterdam naar een eindstreep op ‘de Nederlandse Berg’: eigenlijk is het logisch dat de laatste etappe van deze Tour de France Femmes eindigt met een beklimming van Alpe d’Huez.
In het verleden hielden Nederlandse Tourdeelnemers geregeld huis op de berg met de 21 haarspeldbochten, maar de laatste jaren valt het wat tegen qua oranjesucces op de bij de Nederlandse wielerfans zo geliefde Alpencol.
Steven Rooks (1988) en Gert-Jan Theunisse (1989) waren de laatste landgenoten die er een Touretappe op hun naam wisten te schrijven. Hoogste tijd dus voor nieuw Nederlands succes op deze berg. En die kans is aanwezig, want veel van de huidige toppers komen uit Nederland. Na de finish volgt de prijsuitreiking aan de eindwinnaar van de Ronde.
De slotronde van de Tour de France Femmes 2024 zie je op zondag 18 augustus vanaf 16:15 uur op NPO 1.
Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom
13:44Video: Teunie de Brouwer over spannende cliffhanger Gooische Vrouwen
13:13Videoland deelt indrukwekkende trailer van documentaire Suzan & Freek