TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van een start in Rotterdam naar een eindstreep op ‘de Nederlandse Berg’: eigenlijk is het logisch dat de laatste etappe van deze Tour de France Femmes eindigt met een beklimming van Alpe d’Huez.
In het verleden hielden Nederlandse Tourdeelnemers geregeld huis op de berg met de 21 haarspeldbochten, maar de laatste jaren valt het wat tegen qua oranjesucces op de bij de Nederlandse wielerfans zo geliefde Alpencol.
Steven Rooks (1988) en Gert-Jan Theunisse (1989) waren de laatste landgenoten die er een Touretappe op hun naam wisten te schrijven. Hoogste tijd dus voor nieuw Nederlands succes op deze berg. En die kans is aanwezig, want veel van de huidige toppers komen uit Nederland. Na de finish volgt de prijsuitreiking aan de eindwinnaar van de Ronde.
De slotronde van de Tour de France Femmes 2024 zie je op zondag 18 augustus vanaf 16:15 uur op NPO 1.
BOOS: Tim Hofman gedwongen tot workout door achtervolging in Marbella
12:33Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'