TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vlak voordat de mannen de laatste etappe van de Tour de France verrijden, beginnen de vrouwen aan hun eigen wielerronde door Frankrijk: de Tour de France Femmes. Deze kan worden gezien als de opvolger van de La Grande Boucle Féminine, die in 2009 voor het laatst werd gereden.
De nieuwe wielerkoers bestaat uit acht etappes. Vandaag staat een rit van 82 kilometer op het programma waarvoor de rensters Parijs niet verlaten. Ze rijden elf rondjes van 6,8 kilometer over de Champs-Élysées. Het parcours is voornamelijk vlak en voert gedeeltelijk over kasseien. Daarmee is de etappe vooral geschikt voor sprinters. Marianne Vos heeft op dit parcours al een keer gewonnen, maar Lorena Wiebes was dit seizoen de snelste sprinter. Pakt een van hen de eerste gele trui?
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish