TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de vijfde etappe serveert de Tourorganisatie een miniversie van Parijs - Roubaix. Net als in de gevreesde voorjaarsklassieker mogen de renners tijdens de 155 kilometer tussen Lille en Wallers Arenberg stuiteren over de kasseien. Regent het, dan wordt het glibberen; bij droog weer is het stofhappen geblazen.
Onderweg kunnen dromen uiteenspatten, want een ongeluk zit op de ongelijke steentjes in een klein hoekje. Daar weet Chris Froome bijvoorbeeld alles van. In 2014 ging hij als favoriet in een vergelijkbare rit tot tweemaal toe tegen de vlakte. Hij stapte gedesillusioneerd af. Vincenzo Nibali lustte daarentegen wel pap van de kinderkopjes en legde er de grondslag voor zijn eerste en enige Tourzege. Nederlander Lars Boom won in waar beestenweer de etappe.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw