TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de vijfde etappe serveert de Tourorganisatie een miniversie van Parijs - Roubaix. Net als in de gevreesde voorjaarsklassieker mogen de renners tijdens de 155 kilometer tussen Lille en Wallers Arenberg stuiteren over de kasseien. Regent het, dan wordt het glibberen; bij droog weer is het stofhappen geblazen.
Onderweg kunnen dromen uiteenspatten, want een ongeluk zit op de ongelijke steentjes in een klein hoekje. Daar weet Chris Froome bijvoorbeeld alles van. In 2014 ging hij als favoriet in een vergelijkbare rit tot tweemaal toe tegen de vlakte. Hij stapte gedesillusioneerd af. Vincenzo Nibali lustte daarentegen wel pap van de kinderkopjes en legde er de grondslag voor zijn eerste en enige Tourzege. Nederlander Lars Boom won in waar beestenweer de etappe.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij