TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De indrukwekkende stadsmuren en middeleeuwse kastelen lokken elk jaar hordes toeristen naar Carcassonne. Het Tourpeloton koerst met een heel andere reden naar de Zuid-Franse plaats: een massasprint. Tenminste, dat is de bedoeling van de Tourdirectie. Maar de 203 kilometer lange route van Rodez naar de kastelenstad is zeker geen makkie en ongetwijfeld zal een groep avonturiers proberen uit de klauwen van de jagende sprintersploegen te blijven.
Een renner met goede herinneringen aan de aankomstplaats is Mark Cavendish. Vorig jaar finishte de Tour er ook al en toen was de man van het eiland Man zijn collega’s te snel af. Daarmee staat de teller voor de sprinter op 34 etappeoverwinningen in de Tour, een evenaring van Eddy Merckx’ record dat hij vestigde in 1975. Dit jaar zal dat aantal echter niet op 35 uitkomen. De sprinter maakte dit jaar geen deel uit van de selectie van zijn ploeg Quick-Step Alpha Vinyl.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6