TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vlakke ritten? Daar doen ze in de Ronde van Spanje niet aan, ook niet op Portugese bodem. Zelfs als een etappe relatief goed te doen is, stoppen de parcoursbouwers er vaak nog even een gemenigheidje in.
Neem nu de 194 kilometer lange etappe van Cascais naar Ourém. Slechts twee hellinkjes van de vierde categorie moeten de deelnemers bedwingen, maar de eerste begint al meteen na de start. Dikke kans dat de sprinters 9 kilometer later met een waas voor de ogen bovenkomen op de Alto do Lagoa Azul, om in de verte nog net een groepje avonturiers te zien vertrekken.
Als het ze al lukt die in de loop van de etappe bij te halen, dan wacht in de finale ook nog de Alto da Batalha. Misschien een leuke rit voor allround krachtpatsers als Wout van Aert?
De rit van Cascais naar Ourém zie je op zondag 18 augustus vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans