TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Al sinds afgelopen vrijdag is het flink aanpoten voor de handbaldames van Nederlandse bodem. In deze eerste fase van het WK namen ze het al op tegen Puerto Rico en Oezbekistan. Vandaag is de wedstrijd tegen Zweden aan de beurt.
Lange tijd was onduidelijk of Estavana Polman vanwege haar zware knieblessure überhaupt bij het WK aanwezig kon zijn, maar de sterspeelster uit het Oranje team is alsnog opgenomen in de WK-selectie. "Het is voor mij een soort graadmeter", stelde ze naar aanvang van de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. "Fit word ik niet meer, niet honderd procent. De Estavana van het WK in 2019, dat gaat hem niet worden. Maar ik hoop dat ik een goede week heb."
Het WK Handbal 2021 is om 20:30 uur live te zien op Ziggo kanaal 13. Om 23:20 volgt er op Ziggo Sport (14) een samenvatting.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint