TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een nieuwe fase breekt aan voor de Nederlandse voetbalvrouwen. Verwerkt is het debacle van de Olympische Spelen, waar Oranje na strafschoppen strandde in de kwartfinale. De blik gaat op het EK van volgend jaar én het WK van 2023 in Australië en Nieuw-Zeeland.
Voor dat laatste toernooi begint de kwalificatie vandaag in Groningen met een wedstrijd tegen Tsjechië, de nummer 27 van de wereld. Zo’n nieuwe fase vraagt ook om een nieuwe coach. Dat werd de 35-jarige Mark Parsons. Een Engelsman die jong begon als trainer en met topspelers werkte in de VS, waar vrouwenvoetbal groot is. Een veelbelovende keus, maar zijn opdracht bij Oranje is niet misselijk. Nederland is immers de regerend Europees kampioen en werd tweede op het laatste WK. Zie dat maar eens te evenaren.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'