TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een nieuwe fase breekt aan voor de Nederlandse voetbalvrouwen. Verwerkt is het debacle van de Olympische Spelen, waar Oranje na strafschoppen strandde in de kwartfinale. De blik gaat op het EK van volgend jaar én het WK van 2023 in Australië en Nieuw-Zeeland.
Voor dat laatste toernooi begint de kwalificatie vandaag in Groningen met een wedstrijd tegen Tsjechië, de nummer 27 van de wereld. Zo’n nieuwe fase vraagt ook om een nieuwe coach. Dat werd de 35-jarige Mark Parsons. Een Engelsman die jong begon als trainer en met topspelers werkte in de VS, waar vrouwenvoetbal groot is. Een veelbelovende keus, maar zijn opdracht bij Oranje is niet misselijk. Nederland is immers de regerend Europees kampioen en werd tweede op het laatste WK. Zie dat maar eens te evenaren.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit
07:47KRO-NCRV-programma De Reünie keert voorlopig niet terug op televisie