TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Éindelijk gaat het WK Volleybal in eigen land beginnen! Samen met Polen is Nederland de komende weken het gastland voor het beste vrouwenvolleybal ter wereld. En de dames van Oranje staan uiteraard te popelen om voor het eigen publiek te shinen.
Nederland begint het WK op vrijdag 23 september tegen Kenia. In principe is een overwinning voor Oranje meer dan mogelijk, maar de eerste wedstrijd op een groot toernooi is altijd extra spannend. Nederland - Kenia is vanaf 19:45 uur te volgen op Ziggo TV (kanaal 13) & Ziggo Sport Docu.
Lang om van de eerste wedstrijd uit te rusten hebben onze dames niet, want op zondag 25 september neemt Oranje het al op tegen Kameroen. Die partij wordt vanaf 15:45 uur uitgezonden op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select). Zetten de volleybaldames direct een flinke stap richting de volgende ronde?
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'