TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Éindelijk gaat het WK Volleybal in eigen land beginnen! Samen met Polen is Nederland de komende weken het gastland voor het beste vrouwenvolleybal ter wereld. En de dames van Oranje staan uiteraard te popelen om voor het eigen publiek te shinen.
Nederland begint het WK op vrijdag 23 september tegen Kenia. In principe is een overwinning voor Oranje meer dan mogelijk, maar de eerste wedstrijd op een groot toernooi is altijd extra spannend. Nederland - Kenia is vanaf 19:45 uur te volgen op Ziggo TV (kanaal 13) & Ziggo Sport Docu.
Lang om van de eerste wedstrijd uit te rusten hebben onze dames niet, want op zondag 25 september neemt Oranje het al op tegen Kameroen. Die partij wordt vanaf 15:45 uur uitgezonden op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select). Zetten de volleybaldames direct een flinke stap richting de volgende ronde?
Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek
08:01De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025
06:00Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video