TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Éindelijk gaat het WK Volleybal in eigen land beginnen! Samen met Polen is Nederland de komende weken het gastland voor het beste vrouwenvolleybal ter wereld. En de dames van Oranje staan uiteraard te popelen om voor het eigen publiek te shinen.
Nederland begint het WK op vrijdag 23 september tegen Kenia. In principe is een overwinning voor Oranje meer dan mogelijk, maar de eerste wedstrijd op een groot toernooi is altijd extra spannend. Nederland - Kenia is vanaf 19:45 uur te volgen op Ziggo TV (kanaal 13) & Ziggo Sport Docu.
Lang om van de eerste wedstrijd uit te rusten hebben onze dames niet, want op zondag 25 september neemt Oranje het al op tegen Kameroen. Die partij wordt vanaf 15:45 uur uitgezonden op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select). Zetten de volleybaldames direct een flinke stap richting de volgende ronde?
Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?
12:51Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala
11:14De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?