TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Éindelijk gaat het WK Volleybal in eigen land beginnen! Samen met Polen is Nederland de komende weken het gastland voor het beste vrouwenvolleybal ter wereld. En de dames van Oranje staan uiteraard te popelen om voor het eigen publiek te shinen.
Nederland begint het WK op vrijdag 23 september tegen Kenia. In principe is een overwinning voor Oranje meer dan mogelijk, maar de eerste wedstrijd op een groot toernooi is altijd extra spannend. Nederland - Kenia is vanaf 19:45 uur te volgen op Ziggo TV (kanaal 13) & Ziggo Sport Docu.
Lang om van de eerste wedstrijd uit te rusten hebben onze dames niet, want op zondag 25 september neemt Oranje het al op tegen Kameroen. Die partij wordt vanaf 15:45 uur uitgezonden op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select). Zetten de volleybaldames direct een flinke stap richting de volgende ronde?
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater