TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Éindelijk gaat het WK Volleybal in eigen land beginnen! Samen met Polen is Nederland de komende weken het gastland voor het beste vrouwenvolleybal ter wereld. En de dames van Oranje staan uiteraard te popelen om voor het eigen publiek te shinen.
Nederland begint het WK op vrijdag 23 september tegen Kenia. In principe is een overwinning voor Oranje meer dan mogelijk, maar de eerste wedstrijd op een groot toernooi is altijd extra spannend. Nederland - Kenia is vanaf 19:45 uur te volgen op Ziggo TV (kanaal 13) & Ziggo Sport Docu.
Lang om van de eerste wedstrijd uit te rusten hebben onze dames niet, want op zondag 25 september neemt Oranje het al op tegen Kameroen. Die partij wordt vanaf 15:45 uur uitgezonden op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select). Zetten de volleybaldames direct een flinke stap richting de volgende ronde?
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?