TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van der Poel (Zweedse moeder, Nederlandse vader) reed tot de laatste rond boven de tijd van Patrick Roest, die in gedachten het goud al om zijn nek had. Maar de Zweed zette een tandje bij in de slotronde en eindigde met zijn 6.08,84 een halve seconde onder de tijd van Roest.
De Olympische Medaillespiegel Klik hier
En laten we eerlijk zijn, de gouden plak op de 5.000 is meer dan verdiend voor de Zweed, hij was het hele seizoen al de allerbeste op de 5 kilometer. Van der Poel won het afgelopen jaar iedere wedstrijd. De Noor Hallgeir Engebraaten werd derde op de 5 km.
Patrick Roest heeft met deze zilveren medaille de derde olympische medaille uit zijn carrière te pakken. Jorrit Bergsma en Sven Kramer stelden beiden teleur. Kramer kwam over de streep in 6.17,04, zeven seconden langzamer dan vijf jaar geleden. Dit was zijn laatste ronde.
De laatste bel, de laatste ronde, de laatste 5.000 meter van Sven Kramer. Het einde van een tijdperk. 💪 pic.twitter.com/CZmfZAiHfb — NOS Sport (@NOSsport) February 6, 2022
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'