TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De portretschilders uit deze Sterren Op Het Doek boffen maar. Ze mogen met Anna Drijver een BN'er vereeuwigen die prima weet hoe het is om model te staan.
Vanaf haar vijftiende reisde ze van modeshow naar fotoshoot de hele wereld over. Daarmee had ze wel een duidelijk doel voor ogen: camera-ervaring opdoen. De jonge Anna wist namelijk toen al dat ze actrice wilde worden. Dat is inmiddels ruimschoots gelukt, dankzij rollen in succesvolle series als Undercover en Nieuwe buren.
En nog altijd neemt Anna geregeld een modelklus aan, twee jaar geleden nog voor modemerk Claudia Sträter. Poseren voor de kunstschilders is dus een eitje voor haar. Intussen spreekt ze met presentator Özcan Akyol over haar carrière op de catwalk en over haar dwangneuroses.
Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?
12:51Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala
11:14De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?