TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De portretschilders uit deze Sterren Op Het Doek boffen maar. Ze mogen met Anna Drijver een BN'er vereeuwigen die prima weet hoe het is om model te staan.
Vanaf haar vijftiende reisde ze van modeshow naar fotoshoot de hele wereld over. Daarmee had ze wel een duidelijk doel voor ogen: camera-ervaring opdoen. De jonge Anna wist namelijk toen al dat ze actrice wilde worden. Dat is inmiddels ruimschoots gelukt, dankzij rollen in succesvolle series als Undercover en Nieuwe buren.
En nog altijd neemt Anna geregeld een modelklus aan, twee jaar geleden nog voor modemerk Claudia Sträter. Poseren voor de kunstschilders is dus een eitje voor haar. Intussen spreekt ze met presentator Özcan Akyol over haar carrière op de catwalk en over haar dwangneuroses.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow