TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De portretschilders uit deze Sterren Op Het Doek boffen maar. Ze mogen met Anna Drijver een BN'er vereeuwigen die prima weet hoe het is om model te staan.
Vanaf haar vijftiende reisde ze van modeshow naar fotoshoot de hele wereld over. Daarmee had ze wel een duidelijk doel voor ogen: camera-ervaring opdoen. De jonge Anna wist namelijk toen al dat ze actrice wilde worden. Dat is inmiddels ruimschoots gelukt, dankzij rollen in succesvolle series als Undercover en Nieuwe buren.
En nog altijd neemt Anna geregeld een modelklus aan, twee jaar geleden nog voor modemerk Claudia Sträter. Poseren voor de kunstschilders is dus een eitje voor haar. Intussen spreekt ze met presentator Özcan Akyol over haar carrière op de catwalk en over haar dwangneuroses.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'