TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De portretschilders uit deze Sterren Op Het Doek boffen maar. Ze mogen met Anna Drijver een BN'er vereeuwigen die prima weet hoe het is om model te staan.
Vanaf haar vijftiende reisde ze van modeshow naar fotoshoot de hele wereld over. Daarmee had ze wel een duidelijk doel voor ogen: camera-ervaring opdoen. De jonge Anna wist namelijk toen al dat ze actrice wilde worden. Dat is inmiddels ruimschoots gelukt, dankzij rollen in succesvolle series als Undercover en Nieuwe buren.
En nog altijd neemt Anna geregeld een modelklus aan, twee jaar geleden nog voor modemerk Claudia Sträter. Poseren voor de kunstschilders is dus een eitje voor haar. Intussen spreekt ze met presentator Özcan Akyol over haar carrière op de catwalk en over haar dwangneuroses.
Vanavond op TV: Hila voorbij de taliban, Expeditie Robinson, Fist Fight
23:09De Amerikaanse films van Dick Maas zijn nu te zien bij Videoland
12:40Cheyenne Löhnen hint naar verzwegen redenen voor GTST-exit
11:57Over Mijn Lijk-deelnemer Roy deelt inktzwarte gezondheidsupdate: 'Soms zijn er geen woorden'
11:33Eva Jinek maakt eindejaarsspecial met Robert Dijkgraaf