TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zijn advocaat Petra Breukink meldt dit aan RTL Boulevard.
De twee verdachten waar het om gaat zijn de ex-vriendin van Bas en haar vriend. Donderdag wordt de zaak inhoudelijk behandeld. Dan zal mogelijk ook iets meer bekend worden over wat er exact gebeurd is in maart 2023.
De acteur zou onder valse voorwendselen naar een woning in Arnhem zijn gelokt. Daar zou hij te grazen zijn genomen door de man. Daarbij zou ook zijn ex-vriendin aanwezig zijn geweest. Justitie vervolgt de man voor poging tot doodslag.
De advocaat van Bas meldt dat haar cliënt geen gebruik maakt van het spreekrecht. Hij wil de zaak zo snel mogelijk achter zich laten. "Hij heeft geen behoefte om geconfronteerd te worden met de man die hem heeft mishandeld. Hij heeft tot slot alle vertrouwen in het Nederlandse rechtssysteem en hij heeft er alle vertrouwen in dat de rechter passende straffen zal opleggen voor hetgeen hem is aangedaan.”
Het hele incident is Bas niet in de koude kleren gaan zitten. "Het gaat goed met Bas. Hij heeft zo snel mogelijk zijn normale leven opgepakt, zowel wat zijn werk betreft als privé, met zijn gezin. De aandacht die de rechtszaak nu krijgt brengt natuurlijk herinneringen terug aan die verschrikkelijke avond. Hij hoopt dan ook dat hij het na deze rechtszaak helemaal kan afsluiten."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming