TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zijn advocaat Petra Breukink meldt dit aan RTL Boulevard.
De twee verdachten waar het om gaat zijn de ex-vriendin van Bas en haar vriend. Donderdag wordt de zaak inhoudelijk behandeld. Dan zal mogelijk ook iets meer bekend worden over wat er exact gebeurd is in maart 2023.
De acteur zou onder valse voorwendselen naar een woning in Arnhem zijn gelokt. Daar zou hij te grazen zijn genomen door de man. Daarbij zou ook zijn ex-vriendin aanwezig zijn geweest. Justitie vervolgt de man voor poging tot doodslag.
De advocaat van Bas meldt dat haar cliënt geen gebruik maakt van het spreekrecht. Hij wil de zaak zo snel mogelijk achter zich laten. "Hij heeft geen behoefte om geconfronteerd te worden met de man die hem heeft mishandeld. Hij heeft tot slot alle vertrouwen in het Nederlandse rechtssysteem en hij heeft er alle vertrouwen in dat de rechter passende straffen zal opleggen voor hetgeen hem is aangedaan.”
Het hele incident is Bas niet in de koude kleren gaan zitten. "Het gaat goed met Bas. Hij heeft zo snel mogelijk zijn normale leven opgepakt, zowel wat zijn werk betreft als privé, met zijn gezin. De aandacht die de rechtszaak nu krijgt brengt natuurlijk herinneringen terug aan die verschrikkelijke avond. Hij hoopt dan ook dat hij het na deze rechtszaak helemaal kan afsluiten."
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer