TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In Koffietijd vertelt Gerritsen hoe GTST haar tot nu toe bevalt.
"Het is heel leuk. Toch wel een droom die uitkomt", vertelt ze aan Loretta Schrijver en Patrick Martens. "Ik zat er stiekem wel al heel lang op te hopen. En elke keer lukte het niet en nu paste het precies tussen heel veel dingen in dus ik kan het nu mooi combineren. Ik ben er heel blij mee", aldus Gerritsen stralend. "De rol vind ik echt om te smullen."
Gerritsen komt in de serie om het café over te nemen. "Ik kom De Koning overnemen, die ga ik naar mijn hand zetten. Het wordt leuk." Martens reageert geschrokken. "Je gaat het niet moderniseren hè?" Daar heeft de actrice maar 1 antwoord op: "Jawel, ik ga geld verdienen." In de eerste scenes in de bekende soap zien we Gabrielle aan Shanti beloven dat ze het personeel overneemt. Maar of de verkoop dus allemaal goed gaat? In de spoiler voor komende maand zien we dat Saskia in ieder geval niet blij is met haar nieuwe baas.
In principe is het een gastrol. Dat benadrukt Gerritsen bij Koffietijd nogmaals. Maar ze vult wel aan: "Wie weet..."
Rian Gerritsen is vanaf deze week te zien in GTST rond de klok van 20.00 uur op RTL4.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten