TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In Koffietijd vertelt Gerritsen hoe GTST haar tot nu toe bevalt.
"Het is heel leuk. Toch wel een droom die uitkomt", vertelt ze aan Loretta Schrijver en Patrick Martens. "Ik zat er stiekem wel al heel lang op te hopen. En elke keer lukte het niet en nu paste het precies tussen heel veel dingen in dus ik kan het nu mooi combineren. Ik ben er heel blij mee", aldus Gerritsen stralend. "De rol vind ik echt om te smullen."
Gerritsen komt in de serie om het café over te nemen. "Ik kom De Koning overnemen, die ga ik naar mijn hand zetten. Het wordt leuk." Martens reageert geschrokken. "Je gaat het niet moderniseren hè?" Daar heeft de actrice maar 1 antwoord op: "Jawel, ik ga geld verdienen." In de eerste scenes in de bekende soap zien we Gabrielle aan Shanti beloven dat ze het personeel overneemt. Maar of de verkoop dus allemaal goed gaat? In de spoiler voor komende maand zien we dat Saskia in ieder geval niet blij is met haar nieuwe baas.
In principe is het een gastrol. Dat benadrukt Gerritsen bij Koffietijd nogmaals. Maar ze vult wel aan: "Wie weet..."
Rian Gerritsen is vanaf deze week te zien in GTST rond de klok van 20.00 uur op RTL4.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje