TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In Koffietijd vertelt Gerritsen hoe GTST haar tot nu toe bevalt.
"Het is heel leuk. Toch wel een droom die uitkomt", vertelt ze aan Loretta Schrijver en Patrick Martens. "Ik zat er stiekem wel al heel lang op te hopen. En elke keer lukte het niet en nu paste het precies tussen heel veel dingen in dus ik kan het nu mooi combineren. Ik ben er heel blij mee", aldus Gerritsen stralend. "De rol vind ik echt om te smullen."
Gerritsen komt in de serie om het café over te nemen. "Ik kom De Koning overnemen, die ga ik naar mijn hand zetten. Het wordt leuk." Martens reageert geschrokken. "Je gaat het niet moderniseren hè?" Daar heeft de actrice maar 1 antwoord op: "Jawel, ik ga geld verdienen." In de eerste scenes in de bekende soap zien we Gabrielle aan Shanti beloven dat ze het personeel overneemt. Maar of de verkoop dus allemaal goed gaat? In de spoiler voor komende maand zien we dat Saskia in ieder geval niet blij is met haar nieuwe baas.
In principe is het een gastrol. Dat benadrukt Gerritsen bij Koffietijd nogmaals. Maar ze vult wel aan: "Wie weet..."
Rian Gerritsen is vanaf deze week te zien in GTST rond de klok van 20.00 uur op RTL4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen