TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat nieuws deelt het bekende jurylid van verschillende programma's via Instagram.
De titel van het boek is 'If I'm Being Honest', met als ondertitel: 'Hoe ik van verborgen alcoholist een gelukkig man werd'. Op Instagram vertelt hij dat het eerst geschikt was voor zijn herstel. "Wat begon als een hulpmiddel voor herstel is uitgegroeid tot mijn eerste boek. Ik ben trots, en ja, ook een beetje nerveus om dit met de wereld te delen."
Naar eigen zeggen deelt hij in dit boek 'het volledige en echte verhaal' van zijn verslaving en de rol die het heeft gespeeld in zijn carrière te delen. "En in mijn hele leven tot nu toe."
Eind 2021 deelde de danser en tv-persoonlijkheid dat hij verslaafd was aan alcohol. Hij kampte hier al 25 jaar mee. Inmiddels is hij er al ruim anderhalf jaar vanaf.
Zijn boek If I'm Being Honest verschijnt in september van dit jaar.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen