TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ali - die zelf niet aanwezig was bij de uitspraak - is volgens de rechter schuldig aan een verkrachting uit 2018 en een poging tot verkrachting uit 2014. De uiteindelijke straf pakt lager uit dan het Openbaar Ministerie eiste. Als het aan het OM lag moet de rapper niet twee maar drie jaar de gevangenis in.
In de zaak tegen de rapper werd hij door diverse vrouwen beschuldigd van onder meer verkrachting. Eén van de vrouwen die vertelde over haar ervaringen met Ali is Ellen ten Damme. Zij deed overigens geen aangifte, maar legde wel een verklaring af. De rechter achtte niet bewezen dat Ali haar heeft verkracht, maar wel is er volgens de rechtbank sprake van poging tot verkrachting.
De advocaat van Ali - Bart Swier - gaf enige tijd geleden in talkshow Renze al aan dat ze bij elke veroordeling in beroep gaan. Dat is na de uitspraak ook bevestigd.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers