TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ali - die zelf niet aanwezig was bij de uitspraak - is volgens de rechter schuldig aan een verkrachting uit 2018 en een poging tot verkrachting uit 2014. De uiteindelijke straf pakt lager uit dan het Openbaar Ministerie eiste. Als het aan het OM lag moet de rapper niet twee maar drie jaar de gevangenis in.
In de zaak tegen de rapper werd hij door diverse vrouwen beschuldigd van onder meer verkrachting. Eén van de vrouwen die vertelde over haar ervaringen met Ali is Ellen ten Damme. Zij deed overigens geen aangifte, maar legde wel een verklaring af. De rechter achtte niet bewezen dat Ali haar heeft verkracht, maar wel is er volgens de rechtbank sprake van poging tot verkrachting.
De advocaat van Ali - Bart Swier - gaf enige tijd geleden in talkshow Renze al aan dat ze bij elke veroordeling in beroep gaan. Dat is na de uitspraak ook bevestigd.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'