TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ali - die zelf niet aanwezig was bij de uitspraak - is volgens de rechter schuldig aan een verkrachting uit 2018 en een poging tot verkrachting uit 2014. De uiteindelijke straf pakt lager uit dan het Openbaar Ministerie eiste. Als het aan het OM lag moet de rapper niet twee maar drie jaar de gevangenis in.
In de zaak tegen de rapper werd hij door diverse vrouwen beschuldigd van onder meer verkrachting. Eén van de vrouwen die vertelde over haar ervaringen met Ali is Ellen ten Damme. Zij deed overigens geen aangifte, maar legde wel een verklaring af. De rechter achtte niet bewezen dat Ali haar heeft verkracht, maar wel is er volgens de rechtbank sprake van poging tot verkrachting.
De advocaat van Ali - Bart Swier - gaf enige tijd geleden in talkshow Renze al aan dat ze bij elke veroordeling in beroep gaan. Dat is na de uitspraak ook bevestigd.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels