TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ali - die zelf niet aanwezig was bij de uitspraak - is volgens de rechter schuldig aan een verkrachting uit 2018 en een poging tot verkrachting uit 2014. De uiteindelijke straf pakt lager uit dan het Openbaar Ministerie eiste. Als het aan het OM lag moet de rapper niet twee maar drie jaar de gevangenis in.
In de zaak tegen de rapper werd hij door diverse vrouwen beschuldigd van onder meer verkrachting. Eén van de vrouwen die vertelde over haar ervaringen met Ali is Ellen ten Damme. Zij deed overigens geen aangifte, maar legde wel een verklaring af. De rechter achtte niet bewezen dat Ali haar heeft verkracht, maar wel is er volgens de rechtbank sprake van poging tot verkrachting.
De advocaat van Ali - Bart Swier - gaf enige tijd geleden in talkshow Renze al aan dat ze bij elke veroordeling in beroep gaan. Dat is na de uitspraak ook bevestigd.
Partnerbijdrage
De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'
08:41De TV van gisteren: Flikken Maastricht-fans zien Eric Corton zijn debuut maken