TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ali - die zelf niet aanwezig was bij de uitspraak - is volgens de rechter schuldig aan een verkrachting uit 2018 en een poging tot verkrachting uit 2014. De uiteindelijke straf pakt lager uit dan het Openbaar Ministerie eiste. Als het aan het OM lag moet de rapper niet twee maar drie jaar de gevangenis in.
In de zaak tegen de rapper werd hij door diverse vrouwen beschuldigd van onder meer verkrachting. Eén van de vrouwen die vertelde over haar ervaringen met Ali is Ellen ten Damme. Zij deed overigens geen aangifte, maar legde wel een verklaring af. De rechter achtte niet bewezen dat Ali haar heeft verkracht, maar wel is er volgens de rechtbank sprake van poging tot verkrachting.
De advocaat van Ali - Bart Swier - gaf enige tijd geleden in talkshow Renze al aan dat ze bij elke veroordeling in beroep gaan. Dat is na de uitspraak ook bevestigd.
Partnerbijdrage
Deze BN'ers doen mee aan het vierde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:58Zo volg je de Q-Escape Room op tv
10:03Heel Holland Bakt 2025: dit zijn de drie finalisten
09:18The Tribute: deze Child of Destiny-zangeressen zou je hiervan kunnen kennen
09:11Oeps: Remy en Rob slopen camera in Het Zwaard van Damocles