TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Naar verluidt reist André sinds zijn burn-out regelmatig op en neer naar de Verenigde Staten, ook nu is hij hier op vakantie. Zijn ex Monique en hun zoon André gingen gisteren ook die kant op, 'om te kijken welke vorm ze als gezin nodig hebben'. Dat laat Monique weten via Instagram.
Monique plaatst een foto van haar en kleine André op Schiphol. "Wij checken even uit. Met én voor elkaar", schrijft ze in haar post. "Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal. (...) Om te kijken welke vorm we nodig hebben als gezin zullen we de aankomende weken samen zijn." Ze laat ook weten dat haar zoon in deze situatie het belangrijkste is: "Het belangrijkste hierin is voor ons dat onze zoon in alle vrijheid tijd met zowel mama als papa kan doorbrengen, waar we samen onszelf kunnen zijn!"
In maart vorig jaar gingen André en Monique opnieuw uit elkaar, nadat hij haar kort daarvoor ten huwelijk had gevraagd. André kreeg toen al snel een nieuwe vriendin, Sarah van Soelen. Die relatie hield maar een paar maanden stand. In september kondigde hij aan dat hij al zijn werkzaamheden neerlegde vanwege een burn-out.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6