TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Naar verluidt reist André sinds zijn burn-out regelmatig op en neer naar de Verenigde Staten, ook nu is hij hier op vakantie. Zijn ex Monique en hun zoon André gingen gisteren ook die kant op, 'om te kijken welke vorm ze als gezin nodig hebben'. Dat laat Monique weten via Instagram.
Monique plaatst een foto van haar en kleine André op Schiphol. "Wij checken even uit. Met én voor elkaar", schrijft ze in haar post. "Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal. (...) Om te kijken welke vorm we nodig hebben als gezin zullen we de aankomende weken samen zijn." Ze laat ook weten dat haar zoon in deze situatie het belangrijkste is: "Het belangrijkste hierin is voor ons dat onze zoon in alle vrijheid tijd met zowel mama als papa kan doorbrengen, waar we samen onszelf kunnen zijn!"
In maart vorig jaar gingen André en Monique opnieuw uit elkaar, nadat hij haar kort daarvoor ten huwelijk had gevraagd. André kreeg toen al snel een nieuwe vriendin, Sarah van Soelen. Die relatie hield maar een paar maanden stand. In september kondigde hij aan dat hij al zijn werkzaamheden neerlegde vanwege een burn-out.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis