TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Naar verluidt reist André sinds zijn burn-out regelmatig op en neer naar de Verenigde Staten, ook nu is hij hier op vakantie. Zijn ex Monique en hun zoon André gingen gisteren ook die kant op, 'om te kijken welke vorm ze als gezin nodig hebben'. Dat laat Monique weten via Instagram.
Monique plaatst een foto van haar en kleine André op Schiphol. "Wij checken even uit. Met én voor elkaar", schrijft ze in haar post. "Het afgelopen jaar was een achtbaan voor ons allemaal. (...) Om te kijken welke vorm we nodig hebben als gezin zullen we de aankomende weken samen zijn." Ze laat ook weten dat haar zoon in deze situatie het belangrijkste is: "Het belangrijkste hierin is voor ons dat onze zoon in alle vrijheid tijd met zowel mama als papa kan doorbrengen, waar we samen onszelf kunnen zijn!"
In maart vorig jaar gingen André en Monique opnieuw uit elkaar, nadat hij haar kort daarvoor ten huwelijk had gevraagd. André kreeg toen al snel een nieuwe vriendin, Sarah van Soelen. Die relatie hield maar een paar maanden stand. In september kondigde hij aan dat hij al zijn werkzaamheden neerlegde vanwege een burn-out.
Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv
09:05Er verschijnt binnenkort weer een nieuw datingprogramma: dit weten we al
08:48De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob