TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Angela Groothuizen, die de afgelopen jaren bij zowel The Voice of Holland, The Voice Kids als The Voice Senior betrokken was, werd zaterdagochtend door RTL ingelicht over de misstanden bij de talentenjacht. Ze twijfelde geen moment en besloot meteen tot actie over te gaan, zo vertelde ze gisteravond in de uitzending van Johnny de Mols HLF8.
"Ik ben er echt al drie dagen mee bezig, want het is niet niks. En ik dacht: ik weet gewoon niet meer dan wat de meeste mensen weten en wat te lezen valt, dus ik begin gewoon met mijn talenten. Ik ga proberen ze gewoon allemaal te bereiken, en dat zijn er 130 ofzo", legde ze uit.
Tot nu toe zaten daar nog geen nare ervaringen bij. "De meeste berichten die ik krijg, zijn positief. Ze hebben het allemaal heerlijk gehad bij The Voice en het was een spannend avontuur. Tot nu toe is dat ook goed om te horen. Het is namelijk zo'n leuk programma en nu wordt dat besmeurd. Daar heb ik wel last van."
Beluister hier het volledige interview met Angela.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer