TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Angela Groothuizen, die de afgelopen jaren bij zowel The Voice of Holland, The Voice Kids als The Voice Senior betrokken was, werd zaterdagochtend door RTL ingelicht over de misstanden bij de talentenjacht. Ze twijfelde geen moment en besloot meteen tot actie over te gaan, zo vertelde ze gisteravond in de uitzending van Johnny de Mols HLF8.
"Ik ben er echt al drie dagen mee bezig, want het is niet niks. En ik dacht: ik weet gewoon niet meer dan wat de meeste mensen weten en wat te lezen valt, dus ik begin gewoon met mijn talenten. Ik ga proberen ze gewoon allemaal te bereiken, en dat zijn er 130 ofzo", legde ze uit.
Tot nu toe zaten daar nog geen nare ervaringen bij. "De meeste berichten die ik krijg, zijn positief. Ze hebben het allemaal heerlijk gehad bij The Voice en het was een spannend avontuur. Tot nu toe is dat ook goed om te horen. Het is namelijk zo'n leuk programma en nu wordt dat besmeurd. Daar heb ik wel last van."
Beluister hier het volledige interview met Angela.
André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf