TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Angela Groothuizen, die de afgelopen jaren bij zowel The Voice of Holland, The Voice Kids als The Voice Senior betrokken was, werd zaterdagochtend door RTL ingelicht over de misstanden bij de talentenjacht. Ze twijfelde geen moment en besloot meteen tot actie over te gaan, zo vertelde ze gisteravond in de uitzending van Johnny de Mols HLF8.
"Ik ben er echt al drie dagen mee bezig, want het is niet niks. En ik dacht: ik weet gewoon niet meer dan wat de meeste mensen weten en wat te lezen valt, dus ik begin gewoon met mijn talenten. Ik ga proberen ze gewoon allemaal te bereiken, en dat zijn er 130 ofzo", legde ze uit.
Tot nu toe zaten daar nog geen nare ervaringen bij. "De meeste berichten die ik krijg, zijn positief. Ze hebben het allemaal heerlijk gehad bij The Voice en het was een spannend avontuur. Tot nu toe is dat ook goed om te horen. Het is namelijk zo'n leuk programma en nu wordt dat besmeurd. Daar heb ik wel last van."
Beluister hier het volledige interview met Angela.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'