TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgend jaar verhuist Opsporing Verzocht van NPO 1 naar NPO 2 en daar maakt Anniko van Santen zich zorgen om.
Dat vertelt de AVROTROS-presentatrice in De Perstribune op NPO Radio 1.
Anniko maakt zich vooral zorgen over of ze wel genoeg kijkers naar NPO 2 kunnen trekken. "We zijn wel van de wet van de grote aantallen: hoe meer mensen er kijken, hoe groter de kans dat er een tipgever tussen zit." Terechte zorgen, want vorig jaar kreeg het programma op het vertrouwde NPO 1 al bijna de helft minder tips binnen.
De afgelopen jaren is er vaker aan Opsporing Verzocht gesleuteld. In oktober vorig jaar werd het programma verschoven naar een later tijdstip en ingekort. Afgelopen februari werd het tijdstip juist weer vervroegd en mochten de afleveringen weer langer duren.
Anniko heeft zich inmiddels neer kunnen leggen bij de beslissing om te verhuizen. "Je moet wel op je strepen staan en met je vuist op tafel slaan, maar je moet ook zorgen dat je uiteindelijk met de NPO, het OM en de politie door een deur kan (...) Soms moet je veranderen, maar op het moment dat het niet goed verandert moet je weer opnieuw in gesprek gaan met elkaar."
Opsporing Verzocht is nu nog elke dinsdag om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Soy Kroon en Jim Bakkum zorgen voor kippenvel in Herinneringen voor het Leven
14:36Mart Hoogkamer wil dolgraag tweede seizoen maken van Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst
14:07Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien
10:50Mart Hoogkamer openhartig over en carrièredoorbraak en moeilijke jeugd: 'Heel eenzaam'