TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgend jaar verhuist Opsporing Verzocht van NPO 1 naar NPO 2 en daar maakt Anniko van Santen zich zorgen om.
Dat vertelt de AVROTROS-presentatrice in De Perstribune op NPO Radio 1.
Anniko maakt zich vooral zorgen over of ze wel genoeg kijkers naar NPO 2 kunnen trekken. "We zijn wel van de wet van de grote aantallen: hoe meer mensen er kijken, hoe groter de kans dat er een tipgever tussen zit." Terechte zorgen, want vorig jaar kreeg het programma op het vertrouwde NPO 1 al bijna de helft minder tips binnen.
De afgelopen jaren is er vaker aan Opsporing Verzocht gesleuteld. In oktober vorig jaar werd het programma verschoven naar een later tijdstip en ingekort. Afgelopen februari werd het tijdstip juist weer vervroegd en mochten de afleveringen weer langer duren.
Anniko heeft zich inmiddels neer kunnen leggen bij de beslissing om te verhuizen. "Je moet wel op je strepen staan en met je vuist op tafel slaan, maar je moet ook zorgen dat je uiteindelijk met de NPO, het OM en de politie door een deur kan (...) Soms moet je veranderen, maar op het moment dat het niet goed verandert moet je weer opnieuw in gesprek gaan met elkaar."
Opsporing Verzocht is nu nog elke dinsdag om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is