TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de politie op haar website. Opsporing Verzocht duurt sinds vorig jaar nog maar dertig minuten en het programma werd ook nog eens naar een later tijdstip verplaatst. Dat betekent minder zaken en minder kijkers en minder kijkers betekent minder tips.
In totaal presenteerde Anniko van Santen 345 zaken in 2021, tegen het jaar ervoor 372. Per uitzending kwamen er 22 tips binnen en dat is de helft van wat er in 2020 binnenkwam. In totaal werden 89 verdachten aangehouden. En ook dat is minder dan in de jaren ervoor.
Gelukkig zag de NPO het licht en wordt Opsporing Verzocht sinds dit seizoen weer op primetime uitgezonden en duurt het programma weer 40 minuten.
Partnerbijdrage
Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)
07:55Estavana Polman wordt vaste tafelgast bij Vandaag Inside