TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de politie op haar website. Opsporing Verzocht duurt sinds vorig jaar nog maar dertig minuten en het programma werd ook nog eens naar een later tijdstip verplaatst. Dat betekent minder zaken en minder kijkers en minder kijkers betekent minder tips.
In totaal presenteerde Anniko van Santen 345 zaken in 2021, tegen het jaar ervoor 372. Per uitzending kwamen er 22 tips binnen en dat is de helft van wat er in 2020 binnenkwam. In totaal werden 89 verdachten aangehouden. En ook dat is minder dan in de jaren ervoor.
Gelukkig zag de NPO het licht en wordt Opsporing Verzocht sinds dit seizoen weer op primetime uitgezonden en duurt het programma weer 40 minuten.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)