TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de politie op haar website. Opsporing Verzocht duurt sinds vorig jaar nog maar dertig minuten en het programma werd ook nog eens naar een later tijdstip verplaatst. Dat betekent minder zaken en minder kijkers en minder kijkers betekent minder tips.
In totaal presenteerde Anniko van Santen 345 zaken in 2021, tegen het jaar ervoor 372. Per uitzending kwamen er 22 tips binnen en dat is de helft van wat er in 2020 binnenkwam. In totaal werden 89 verdachten aangehouden. En ook dat is minder dan in de jaren ervoor.
Gelukkig zag de NPO het licht en wordt Opsporing Verzocht sinds dit seizoen weer op primetime uitgezonden en duurt het programma weer 40 minuten.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'