TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de politie op haar website. Opsporing Verzocht duurt sinds vorig jaar nog maar dertig minuten en het programma werd ook nog eens naar een later tijdstip verplaatst. Dat betekent minder zaken en minder kijkers en minder kijkers betekent minder tips.
In totaal presenteerde Anniko van Santen 345 zaken in 2021, tegen het jaar ervoor 372. Per uitzending kwamen er 22 tips binnen en dat is de helft van wat er in 2020 binnenkwam. In totaal werden 89 verdachten aangehouden. En ook dat is minder dan in de jaren ervoor.
Gelukkig zag de NPO het licht en wordt Opsporing Verzocht sinds dit seizoen weer op primetime uitgezonden en duurt het programma weer 40 minuten.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord