TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de politie op haar website. Opsporing Verzocht duurt sinds vorig jaar nog maar dertig minuten en het programma werd ook nog eens naar een later tijdstip verplaatst. Dat betekent minder zaken en minder kijkers en minder kijkers betekent minder tips.
In totaal presenteerde Anniko van Santen 345 zaken in 2021, tegen het jaar ervoor 372. Per uitzending kwamen er 22 tips binnen en dat is de helft van wat er in 2020 binnenkwam. In totaal werden 89 verdachten aangehouden. En ook dat is minder dan in de jaren ervoor.
Gelukkig zag de NPO het licht en wordt Opsporing Verzocht sinds dit seizoen weer op primetime uitgezonden en duurt het programma weer 40 minuten.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster