TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Deze lunch wordt georganiseerd door koning Willem-Alexander en koningin Máxima voor Nederlanders die 'zich hebben onderscheiden door een bijzondere prestatie' in verschillende sectoren, zoals cultuur, wetenschap of sport.
Met de lunch wil het koningspaar hun erkenning en waardering uitspreken voor de bijzondere prestaties die geleverd zijn. Hertsenberg was niet de enige genodigde die we kennen van televisie. Ook actrice Hadewych Minis (winnaar van de toneelprijs Theo d'Or voor de indrukwekkendste vrouwelijke dragende rol) en presentator Paul Witteman waren aanwezig.
Zelf omschrijft presentatrice Hertsenberg de uitblinkerslunch als 'een interessante en gezellige bijeenkomst met een bijzonder gezelschap'.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026