TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Deze lunch wordt georganiseerd door koning Willem-Alexander en koningin Máxima voor Nederlanders die 'zich hebben onderscheiden door een bijzondere prestatie' in verschillende sectoren, zoals cultuur, wetenschap of sport.
Met de lunch wil het koningspaar hun erkenning en waardering uitspreken voor de bijzondere prestaties die geleverd zijn. Hertsenberg was niet de enige genodigde die we kennen van televisie. Ook actrice Hadewych Minis (winnaar van de toneelprijs Theo d'Or voor de indrukwekkendste vrouwelijke dragende rol) en presentator Paul Witteman waren aanwezig.
Zelf omschrijft presentatrice Hertsenberg de uitblinkerslunch als 'een interessante en gezellige bijeenkomst met een bijzonder gezelschap'.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten