TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor de 32e maal op rij roept mediavakblad BM de omroepman of vrouw van het jaar uit, al staat de prijs vanaf deze editie bekend onder de genderneutrale naam 'Mediapersoon van het jaar'.
Lubach (43) krijgt de prijs vanwege het grote succes van De avondshow. Hij debuteerde afgelopen februari op de late avond van NPO 1 met het format dat zich de eerste succesvolle satirische nieuwsshow mag noemen. Van maandag tot en met donderdag weet Lubach gemiddeld een miljoen vooral jonge kijkers te bereiken.
De uitreiking vond ook dit jaar weer plaats in het Hilversumse Beeld & Geluid waar Arjen de oorkonde én de bokaal ontving uit handen van André van Duin. De 75-jarige komiek en presentator won de award vorig jaar en was degene die oorspronkelijk voorstelde om de naam van de verkiezing te wijzigen.
Anders dan in voorgaande jaren was het voor mediakenners vooraf lastig in te schatten wie het meest kans maakte op de prijs. Tim Hofman werd geregeld genoemd vanwege de onthullingen rond seksueel wangedrag bij The voice. Ook de namen van Wilfred Genee, Eus en RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst zongen rond.
Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026
10:59Yves Berendse vond Beste Zangers een droom: 'Kijk er met plezier en liefde op terug'
10:34Liefdesnieuws uit B&B Vol Liefde: Lynn zet punt achter prille romance met Kees Jan
10:10Soundos El Ahmadi is klaar met negativiteit over Got Talent: 'Stop met haten'
09:51Bevestigd: Gooische Vrouwen krijgt een negende seizoen