TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor de 32e maal op rij roept mediavakblad BM de omroepman of vrouw van het jaar uit, al staat de prijs vanaf deze editie bekend onder de genderneutrale naam 'Mediapersoon van het jaar'.
Lubach (43) krijgt de prijs vanwege het grote succes van De avondshow. Hij debuteerde afgelopen februari op de late avond van NPO 1 met het format dat zich de eerste succesvolle satirische nieuwsshow mag noemen. Van maandag tot en met donderdag weet Lubach gemiddeld een miljoen vooral jonge kijkers te bereiken.
De uitreiking vond ook dit jaar weer plaats in het Hilversumse Beeld & Geluid waar Arjen de oorkonde én de bokaal ontving uit handen van André van Duin. De 75-jarige komiek en presentator won de award vorig jaar en was degene die oorspronkelijk voorstelde om de naam van de verkiezing te wijzigen.
Anders dan in voorgaande jaren was het voor mediakenners vooraf lastig in te schatten wie het meest kans maakte op de prijs. Tim Hofman werd geregeld genoemd vanwege de onthullingen rond seksueel wangedrag bij The voice. Ook de namen van Wilfred Genee, Eus en RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst zongen rond.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'