TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Na het huwelijksnieuws van B&B Vol Liefde-koppel Astrid en Harmjan zijn nu Petra en Hans aan de beurt. Ze gaan nog niet trouwen, maar Petra heeft inmiddels wel haar koffers gepakt en emigreert deze week naar Frankrijk.
Petra werd dit weekend verrast met een surpriseparty en RTL Boulevard was erbij.
Als Petra van de schrik is bekomen, vertelt ze over haar plannen. "Ik volg mijn hart. Het lijkt alsof het een egoïstische keuze is, omdat iedereen achterblijft, maar soms moet dat wel. Ik voel me heel gelukkig. En ik denk dat dat inderdaad mede door Hans komt."
Ook Hans kan niet wachten tot Petra bij hem intrekt. Hij vertelt tijdens het Facetimen dat hij zich “als een verstekeling op een onbewoond eiland voelt.” Als wordt gevraagd of het stel ook al trouwplannen heeft, schudt Petra al meteen ‘nee’. Ook Hans laat weten dat dat “niet aan hem besteed is.”
Petra heeft haar spullen inmiddels ingepakt en vertrekt woensdag richting la douce France.
Een ander B&B Vol Liefde huwelijk zit er natuurlijk wel aan te komen, want vorige week werd bekend dat Astrid en Harmjan (ook uit het laatste seizoen) met elkaar gaan trouwen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los