TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Na het huwelijksnieuws van B&B Vol Liefde-koppel Astrid en Harmjan zijn nu Petra en Hans aan de beurt. Ze gaan nog niet trouwen, maar Petra heeft inmiddels wel haar koffers gepakt en emigreert deze week naar Frankrijk.
Petra werd dit weekend verrast met een surpriseparty en RTL Boulevard was erbij.
Als Petra van de schrik is bekomen, vertelt ze over haar plannen. "Ik volg mijn hart. Het lijkt alsof het een egoïstische keuze is, omdat iedereen achterblijft, maar soms moet dat wel. Ik voel me heel gelukkig. En ik denk dat dat inderdaad mede door Hans komt."
Ook Hans kan niet wachten tot Petra bij hem intrekt. Hij vertelt tijdens het Facetimen dat hij zich “als een verstekeling op een onbewoond eiland voelt.” Als wordt gevraagd of het stel ook al trouwplannen heeft, schudt Petra al meteen ‘nee’. Ook Hans laat weten dat dat “niet aan hem besteed is.”
Petra heeft haar spullen inmiddels ingepakt en vertrekt woensdag richting la douce France.
Een ander B&B Vol Liefde huwelijk zit er natuurlijk wel aan te komen, want vorige week werd bekend dat Astrid en Harmjan (ook uit het laatste seizoen) met elkaar gaan trouwen.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten