TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vandaag staat volledig in het teken van de landelijke actiedag voor Giro555, om geld op te halen voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrië. Meer dan 170 bekende Nederlanders schieten op deze dag te hulp.
In het actiecentrum voor Giro555 gaat bekend Nederland vandaag aan de slag met het aannemen van telefoontjes of het helpen op sociale media. Dat doen zij vanuit Beeld & Geluid in Hilversum. Onder meer Nicolette van Dam, Monica Geuze, Bridget Maasland, Irene Moors, Edson Da Graça, Famke Louise en partner Denzel Slager en Art Rooijakkers zijn vandaag actief in het actiecentrum. Burgemeesters Jan van Zanen en Ahmed Aboutaleb zijn ook aanwezig.
Vanavond slaan NPO, RTL en Talpa de handen ineen voor een live-uitzending op NPO. Het gezamenlijke programma, Help Slachtoffers Aardbeving, is bedoeld om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de slachtoffers in Turkije en Syrië. In de uitzending, die gepresenteerd wordt door Chantal Janzen, zal de voorlopige eindstand bekendgemaakt worden. Eva Jinek en Jeroen Pauw voeren de gesprekken met gasten in de studio.
Tijdens de speciale tv-uitzending zal regelmatig contact worden gelegd met het actiecentrum voor Giro555, waar Wendy van Dijk, Hila Noorzai en Herman van der Zandt verslag doen van de actie. Tijdens het programma zijn er liveoptredens van Frank Boeijen en Karsu. Help Slachtoffers Aardbeving is vanaf 20.30 uur te zien op NPO 1. De eindstand is te zien op NPO, RTL en SBS.
NPO Sterren NL en AVROTROS organiseren woensdag van 06.00 uur tot 18:00 uur een veiling, waarbij mensen de kans krijgen om te bieden op optredens en persoonlijke items van bekende Nederlanders. Van het Toppers-jasje van René Froger tot de platina plaat van Mart Hoogkamer: er komt van alles voorbij. De opbrengst gaat uiteraard naar Giro555. Er worden daarnaast nog diverse benefietconcerten georganiseerd, waar diverse artiesten hun opwachting maken.
Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
15:36Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie