TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Aanstaande woensdag staat in het teken van de Nationale Actiedag voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrië met ’s avonds een speciale tv-show. Inmiddels is bekendmaakt dat Chantal Janzen de presentatie voor haar rekening neemt.
Ook Jeroen Pauw en Eva Jinek nemen een groot deel van de presentatie voor hun rekening en spreken in de studio verschillende gasten aan tafel.
Tijdens de uitzending zal er regelmatig geschakeld worden naar Beeld & Geluid in Hilversum, waar weer verschillende BN’ers plaats nemen in het belpanel. In Hilversum zijn Hila Noorzai, Wendy van Dijk en Herman van der Zandt aanwezig om verslag te doen.
Karsu (die al meerdere familieleden verloor door de aardbeving) en Frank Boeijen verzorgen de optredens die avond. Johnny de Mol maakte de afgelopen dagen voor het programma al reportages van acties in Nederland.
De speciale tv-show wordt gemaakt door NPO, RTL en Talpa en is woensdagavond om 20:34 uur enkel te zien op NPO1. Het bekendmaken van de eindstand is wel op NPO 1, RTL 4 en SBS6 te zien.
Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'