TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Glenn won Big Brother 2024 en tijdens zijn deelname liet hij weten zijn vriendin Rebecca ten huwelijk te willen vragen. De fans keken erg uit naar dit moment tot er afgelopen weekend heel ander nieuws naar buiten kwam.
Dat kwam als donderslag bij heldere hemel.
De realityster maakte op Instagram bekend dat zijn relatie na 10 jaar op de klippen is gelopen. "Rebecca en ik hebben besloten om als vrienden uit elkaar te gaan." Volgens Glenn zijn ze uit elkaar gegroeid. "De laatste maanden waren voor ons niet gemakkelijk en we zijn hierin tot de conclusie gekomen dat onze levensvisies niet meer overeenkomen."
Hij benadrukt geen ruzie te hebben met Rebecca en ze proberen samen het beste van de situatie te maken voor hun dochter.
Na de bekendmaking van deze breuk draaide de geruchtenmolen gelijk op volle toeren. Zo werd door verschillende mensen gespeculeerd dat Glenn een relatie zou hebben met voormalig Big Brother-deelnemer Karen, mede omdat ze dit weekend samen werden gespot op de Gentse Feesten.
Niet Glenn, maar Rebecca ontkende deze verhalen. "Ik wil even benadrukken dat Glenn geen schuld treft en dat de roddels die online verschijnen totaal uit de lucht gegrepen zijn en niet kloppen."
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk