TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de podcast van Paul de Leeuw staat Boszhard (52) stil bij de kinderwens die hij en zijn partner Herald Adolfs (45) koesteren. Reden voor Albert Verlinde om namens Shownieuws te bellen met de presentator.
Volgens Verlinde is Carlo klaar met de best wel beladen vraag of hij kinderen wil: "Het is hartstikke vervelend dat het nooit gelukt is. We hebben best wel ideeën in die richting gehad. Maar we waren eigenlijk al te oud toen we er aan begonnen. Dus wil je alsjeblieft zeggen, namens mij: "Nee, die Boszhard is gewoon te oud!"
Carlo en Herald zijn al samen sinds 2008. Ze waren in alle stilte zo'n twee jaar bezig de mogelijkheden voor adoptie te verkennen, maar eind 2018 maakte Adolfs bekend dat dit toch geen optie is: "Wij hebben rustig de tijd genomen om te kijken wat het beste bij ons past en belangrijker: wat goed voelt. Daaruit hebben we moeten concluderen dat de ideale situatie voor ons niet bestaat. Daarmee houdt onze zoektocht op."
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'