TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de podcast van Paul de Leeuw staat Boszhard (52) stil bij de kinderwens die hij en zijn partner Herald Adolfs (45) koesteren. Reden voor Albert Verlinde om namens Shownieuws te bellen met de presentator.
Volgens Verlinde is Carlo klaar met de best wel beladen vraag of hij kinderen wil: "Het is hartstikke vervelend dat het nooit gelukt is. We hebben best wel ideeën in die richting gehad. Maar we waren eigenlijk al te oud toen we er aan begonnen. Dus wil je alsjeblieft zeggen, namens mij: "Nee, die Boszhard is gewoon te oud!"
Carlo en Herald zijn al samen sinds 2008. Ze waren in alle stilte zo'n twee jaar bezig de mogelijkheden voor adoptie te verkennen, maar eind 2018 maakte Adolfs bekend dat dit toch geen optie is: "Wij hebben rustig de tijd genomen om te kijken wat het beste bij ons past en belangrijker: wat goed voelt. Daaruit hebben we moeten concluderen dat de ideale situatie voor ons niet bestaat. Daarmee houdt onze zoektocht op."
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026