TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ze vertelt erover in gesprek met De Volkskrant.
Ze vertelt dat de prinses een enorme aantrekkingskracht heeft op mensen. "Ik vind haar enorm indrukwekkend. Stoer, autonoom en niet bang. Volgens mij houdt ze wel van wat thrills in haar leven, en dat vind ik gewoon vet. Ook om te spelen."
“Beatrix is dol op haar”, vertelt ze. “Ik denk dat het ook is omdat ze niet bang is, zeer bekwaam is in het sociale 'spel' en veel contact maakt: ze blijft mensen vaak voortdurend aankijken als ze met ze praat. En dan zegt ze ongelooflijk intelligente dingen en ze is grappig. God, het klinkt alsof ik verliefd op haar ben. Ik ben ook gek op haar. Je moet altijd van je personages houden."
Overigens vindt ze het naast een leuke ook een zware verantwoordelijkheid om in het karakter te kruipen van een ‘echt persoon’. Hier kreeg ze ook al mee te maken toen ze in de huid kroop van Virrie Cohen in de serie De Joodse Raad. "Ik voelde de druk om haar eer aan te doen. Maar tegelijkertijd moet je dat wel proberen los te laten. Anders kan het niet."
Binnenkort zien we Claire onder meer weer in Dertigers als Ada.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers