TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Claudia de Breij presenteerde tussen 2006 en 2008 steevast de maandageditie van De wereld draait door. In tegenstelling tot andere DWDD-prominenten als Paul Haenen, Leo Blokhuis en Özcan Akyol hulde ze zich tot op heden in stilzwijgen.
Claudia's beslissing niets te zeggen kwam de doorgaans uitgesproken komiek op kritiek te staan. Zo verweet Story-baas Guido den Aantrekker haar in Shownieuws hypocriet te zijn: "Toen dat hele geval met Johan Derksen gebeurde, met die kaars, noemde zij hem ‘de h**r van John de Mol’. Ze zit altijd front row als moreel geweten van Nederland als dit soort dingen gebeuren. Ik heb haar nu niet gehoord."
Na een kleine week doorbreekt De Breij de stilte. Via haar management laat ze weten niet te willen reageren op de situatie en alles te bewaren voor de oudejaarsconference die ze dit jaar voor de tweede maal mag verzorgen. Wel voegt ze aan haar statement toe te hopen dat dat "het tegen die tijd een beetje is overgewaaid."
Ook na haar vertrek als presentatrice van DWDD bleef De Breij een goede vriendin van de show. Ze stak haar bewondering voor het programma en Matthijs niet onder stoelen of banken, zo was onder meer te horen tijdens het tienjarig jubileum van de talkshow.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers