TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Claudia de Breij presenteerde tussen 2006 en 2008 steevast de maandageditie van De wereld draait door. In tegenstelling tot andere DWDD-prominenten als Paul Haenen, Leo Blokhuis en Özcan Akyol hulde ze zich tot op heden in stilzwijgen.
Claudia's beslissing niets te zeggen kwam de doorgaans uitgesproken komiek op kritiek te staan. Zo verweet Story-baas Guido den Aantrekker haar in Shownieuws hypocriet te zijn: "Toen dat hele geval met Johan Derksen gebeurde, met die kaars, noemde zij hem ‘de h**r van John de Mol’. Ze zit altijd front row als moreel geweten van Nederland als dit soort dingen gebeuren. Ik heb haar nu niet gehoord."
Na een kleine week doorbreekt De Breij de stilte. Via haar management laat ze weten niet te willen reageren op de situatie en alles te bewaren voor de oudejaarsconference die ze dit jaar voor de tweede maal mag verzorgen. Wel voegt ze aan haar statement toe te hopen dat dat "het tegen die tijd een beetje is overgewaaid."
Ook na haar vertrek als presentatrice van DWDD bleef De Breij een goede vriendin van de show. Ze stak haar bewondering voor het programma en Matthijs niet onder stoelen of banken, zo was onder meer te horen tijdens het tienjarig jubileum van de talkshow.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint