TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op Twitter laat hij nu van zich horen. "Ondanks twee vaccinaties, een booster (een week geleden) en zes negatieve (snel)tests in vijf dagen tijd nu toch in de klauwen van corona - en hoe. Echt geen griepje inderdaad", vertelt hij aan zijn volgers.
Cornald Maas is er duidelijk over: corona valt echt niet te onderschatten. "Ben tot niks in staat", aldus Cornald, die aan AD nog laat weten zich aan de maatregelen te hebben gehouden. "Het effect van de booster is er pas na twee weken. En tja, ook als je zorgvuldig alle voorschriften naleeft en je je steeds laat testen, kan dit je dus overkomen. Waarbij ik denk: zonder vaccinatie etc. nóg zieker."
Gelukkig kan Mr. Songfestival rekenen op heel wat steun. Diverse bekende en onbekende Nederlanders steken hem een hart onder de riem.
Geen griepje, inderdaad. Ondanks twee vaccinaties, ‘n booster (week geleden) en zes negatieve (snel)tests in vijf dagen nu toch in de klauwen van corona - en hoe. Tot niks in staat. — Cornald Maas (@cornaldm) December 28, 2021
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los