TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op Twitter laat hij nu van zich horen. "Ondanks twee vaccinaties, een booster (een week geleden) en zes negatieve (snel)tests in vijf dagen tijd nu toch in de klauwen van corona - en hoe. Echt geen griepje inderdaad", vertelt hij aan zijn volgers.
Cornald Maas is er duidelijk over: corona valt echt niet te onderschatten. "Ben tot niks in staat", aldus Cornald, die aan AD nog laat weten zich aan de maatregelen te hebben gehouden. "Het effect van de booster is er pas na twee weken. En tja, ook als je zorgvuldig alle voorschriften naleeft en je je steeds laat testen, kan dit je dus overkomen. Waarbij ik denk: zonder vaccinatie etc. nóg zieker."
Gelukkig kan Mr. Songfestival rekenen op heel wat steun. Diverse bekende en onbekende Nederlanders steken hem een hart onder de riem.
Geen griepje, inderdaad. Ondanks twee vaccinaties, ‘n booster (week geleden) en zes negatieve (snel)tests in vijf dagen nu toch in de klauwen van corona - en hoe. Tot niks in staat. — Cornald Maas (@cornaldm) December 28, 2021
Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten
12:12'Dit is de startdatum van Boerderij Meiland'