TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
“Mijn moeder keek altijd naar The Bold and the Beautiful. En als mama keek, keek ik met haar mee. Verder waren we echte filmkijkers thuis. Vooral mooie, oude musicalfilms met Liza Minnelli, Barbra Streisand en Sammy Davis Jr. Uiteraard keek ik de Soundmixshow, dat was iets heel groots op tv. Daar moest je heen als je talent had. Dat heb ik uiteindelijk ook gedaan, en kijk waar ik nu sta!”
“Ik vond Fame geweldig. Het was mijn jeugddroom om ook naar zo’n school te gaan, waar muziek, zang en dans belangrijk onderdeel van het lesprogramma waren.”
“Ik hou van documentaires. Ik heb op Netflix The Greatest Night in Pop gezien, over hoe in 1985 het nummer ‘We are the world’ tot stand kwam. Al die grote artiesten bij elkaar, samenwerkend aan die benefietsingle voor Afrika, dat ontroerde me. Lionel Richie was de initiator; ik ben er zo trots op dat ik ooit in zijn voorprogramma stond en met hem mocht zingen.”
Meer kijktips nodig? Lees dan ook: De tv-aanraders van Hila Noorzai: 'De humor, de gevatheid, de mode: ik vond deze serie fantastisch'
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen