TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
“Mijn moeder keek altijd naar The Bold and the Beautiful. En als mama keek, keek ik met haar mee. Verder waren we echte filmkijkers thuis. Vooral mooie, oude musicalfilms met Liza Minnelli, Barbra Streisand en Sammy Davis Jr. Uiteraard keek ik de Soundmixshow, dat was iets heel groots op tv. Daar moest je heen als je talent had. Dat heb ik uiteindelijk ook gedaan, en kijk waar ik nu sta!”
“Ik vond Fame geweldig. Het was mijn jeugddroom om ook naar zo’n school te gaan, waar muziek, zang en dans belangrijk onderdeel van het lesprogramma waren.”
“Ik hou van documentaires. Ik heb op Netflix The Greatest Night in Pop gezien, over hoe in 1985 het nummer ‘We are the world’ tot stand kwam. Al die grote artiesten bij elkaar, samenwerkend aan die benefietsingle voor Afrika, dat ontroerde me. Lionel Richie was de initiator; ik ben er zo trots op dat ik ooit in zijn voorprogramma stond en met hem mocht zingen.”
Meer kijktips nodig? Lees dan ook: De tv-aanraders van Hila Noorzai: 'De humor, de gevatheid, de mode: ik vond deze serie fantastisch'
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix