TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Presentatrice Chantal Janzen rondt het tweede seizoen van Beat the Champions opnieuw af met een VIP-editie en daar doen zeker niet de minsten aan mee.
Het zijn dit keer Bettina Holwerda, Jochem van Gelder, Freek Bartels, Klaas Dijkhoff, Anne-Marie Jung en Bert van Leeuwen die hun kennis willen testen. Ze nemen het in een rechtstreeks duel op tegen quizkampioenen Diederik Jekel, Cindy Hemink, Abel Gilsing, Nynke de Jong en Devrim Aslan die inmiddels wat rondjes zijn opgewarmd.
Aan het begin van deze reeks was er ook al een VIP-editie. Toen won Kees van der Spek 2500 euro voor Stichting Zoa, ging er 6000 euro naar Lymph & Co dankzij de winst van dj Fien Vermeulen en speelde komiek Edson da Graça 13.000 euro bij elkaar voor SOS Kinderdorpen. Verliezende BN'ers vertrekken uiteraard niet met lege handen: ze krijgen 1000 euro mee voor ‘hun’ goede doel.
Beat the Champions VIPS is zondag 24 april om 20:30 uur te zien op RTL4.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij