TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Presentatrice Chantal Janzen rondt het tweede seizoen van Beat the Champions opnieuw af met een VIP-editie en daar doen zeker niet de minsten aan mee.
Het zijn dit keer Bettina Holwerda, Jochem van Gelder, Freek Bartels, Klaas Dijkhoff, Anne-Marie Jung en Bert van Leeuwen die hun kennis willen testen. Ze nemen het in een rechtstreeks duel op tegen quizkampioenen Diederik Jekel, Cindy Hemink, Abel Gilsing, Nynke de Jong en Devrim Aslan die inmiddels wat rondjes zijn opgewarmd.
Aan het begin van deze reeks was er ook al een VIP-editie. Toen won Kees van der Spek 2500 euro voor Stichting Zoa, ging er 6000 euro naar Lymph & Co dankzij de winst van dj Fien Vermeulen en speelde komiek Edson da Graça 13.000 euro bij elkaar voor SOS Kinderdorpen. Verliezende BN'ers vertrekken uiteraard niet met lege handen: ze krijgen 1000 euro mee voor ‘hun’ goede doel.
Beat the Champions VIPS is zondag 24 april om 20:30 uur te zien op RTL4.
Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen
16:15'Blauw jubileum' op afstand: Antoin Peeters viert mijlpaal tijdens burn-out
15:35'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland