TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Presentatrice Chantal Janzen rondt het tweede seizoen van Beat the Champions opnieuw af met een VIP-editie en daar doen zeker niet de minsten aan mee.
Het zijn dit keer Bettina Holwerda, Jochem van Gelder, Freek Bartels, Klaas Dijkhoff, Anne-Marie Jung en Bert van Leeuwen die hun kennis willen testen. Ze nemen het in een rechtstreeks duel op tegen quizkampioenen Diederik Jekel, Cindy Hemink, Abel Gilsing, Nynke de Jong en Devrim Aslan die inmiddels wat rondjes zijn opgewarmd.
Aan het begin van deze reeks was er ook al een VIP-editie. Toen won Kees van der Spek 2500 euro voor Stichting Zoa, ging er 6000 euro naar Lymph & Co dankzij de winst van dj Fien Vermeulen en speelde komiek Edson da Graça 13.000 euro bij elkaar voor SOS Kinderdorpen. Verliezende BN'ers vertrekken uiteraard niet met lege handen: ze krijgen 1000 euro mee voor ‘hun’ goede doel.
Beat the Champions VIPS is zondag 24 april om 20:30 uur te zien op RTL4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje