TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hij is genomineerd voor de prestigieuze prijs voor zijn interview met Antoine Bodar, een rooms-katholieke priester. Van den Brink interviewde hem in het programma Adieu God?.
De tweede genomineerde is Mariëlle Tweebeeke, die wordt geroemd voor haar vraaggesprek met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky. Tweebeeke sprak hem voor Nieuwsuur. Maaike Schoon complementeert het gezelschap dankzij een interview met de Russische ambassadeur Alexander Sjoelgin.
Jeroen Wollaars pakte de prijs vorig jaar voor zijn interview met CDA'er Wopke Hoekstra. Hij interviewde hem in Nieuwsuur. Aanstaande maandag wordt bekend in Khalid & Sophie wie de prijs dit keer wint. Sonja Barend is aanwezig om hem uit te reiken.
Wierd Duk loopt boos weg uit EO-programma Dit is de week
09:09Actrice Jennifer Hoffman in verwachting van tweede kind
08:08De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde