TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hij is genomineerd voor de prestigieuze prijs voor zijn interview met Antoine Bodar, een rooms-katholieke priester. Van den Brink interviewde hem in het programma Adieu God?.
De tweede genomineerde is Mariëlle Tweebeeke, die wordt geroemd voor haar vraaggesprek met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky. Tweebeeke sprak hem voor Nieuwsuur. Maaike Schoon complementeert het gezelschap dankzij een interview met de Russische ambassadeur Alexander Sjoelgin.
Jeroen Wollaars pakte de prijs vorig jaar voor zijn interview met CDA'er Wopke Hoekstra. Hij interviewde hem in Nieuwsuur. Aanstaande maandag wordt bekend in Khalid & Sophie wie de prijs dit keer wint. Sonja Barend is aanwezig om hem uit te reiken.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers