TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hij is genomineerd voor de prestigieuze prijs voor zijn interview met Antoine Bodar, een rooms-katholieke priester. Van den Brink interviewde hem in het programma Adieu God?.
De tweede genomineerde is Mariëlle Tweebeeke, die wordt geroemd voor haar vraaggesprek met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky. Tweebeeke sprak hem voor Nieuwsuur. Maaike Schoon complementeert het gezelschap dankzij een interview met de Russische ambassadeur Alexander Sjoelgin.
Jeroen Wollaars pakte de prijs vorig jaar voor zijn interview met CDA'er Wopke Hoekstra. Hij interviewde hem in Nieuwsuur. Aanstaande maandag wordt bekend in Khalid & Sophie wie de prijs dit keer wint. Sonja Barend is aanwezig om hem uit te reiken.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025
16:46Martijn Krabbé tekent nieuw contract bij RTL: 'Dank voor het vertrouwen'