TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hij is genomineerd voor de prestigieuze prijs voor zijn interview met Antoine Bodar, een rooms-katholieke priester. Van den Brink interviewde hem in het programma Adieu God?.
De tweede genomineerde is Mariëlle Tweebeeke, die wordt geroemd voor haar vraaggesprek met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky. Tweebeeke sprak hem voor Nieuwsuur. Maaike Schoon complementeert het gezelschap dankzij een interview met de Russische ambassadeur Alexander Sjoelgin.
Jeroen Wollaars pakte de prijs vorig jaar voor zijn interview met CDA'er Wopke Hoekstra. Hij interviewde hem in Nieuwsuur. Aanstaande maandag wordt bekend in Khalid & Sophie wie de prijs dit keer wint. Sonja Barend is aanwezig om hem uit te reiken.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'