TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hij is genomineerd voor de prestigieuze prijs voor zijn interview met Antoine Bodar, een rooms-katholieke priester. Van den Brink interviewde hem in het programma Adieu God?.
De tweede genomineerde is Mariëlle Tweebeeke, die wordt geroemd voor haar vraaggesprek met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky. Tweebeeke sprak hem voor Nieuwsuur. Maaike Schoon complementeert het gezelschap dankzij een interview met de Russische ambassadeur Alexander Sjoelgin.
Jeroen Wollaars pakte de prijs vorig jaar voor zijn interview met CDA'er Wopke Hoekstra. Hij interviewde hem in Nieuwsuur. Aanstaande maandag wordt bekend in Khalid & Sophie wie de prijs dit keer wint. Sonja Barend is aanwezig om hem uit te reiken.
Partnerbijdrage
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro
09:08'De Meilandjes zijn alweer bijna vergeten'
08:26De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring