TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Diederik Jekel bleek in de eerste aflevering van dit seizoen Make Up Your Mind schuil te gaan achter de dragqueen Tinie Bikini. De wetenschapsjournalist blikt - nu het hoge woord er eindelijk uit is - terug op zijn deelname.
Op Instagram doet hij uitgebreid zijn verhaal.
Diederik heeft erg genoten van zijn korte, maar krachtige optreden als dragqueen. "Wat was dit een leuk avontuur! Meegenomen worden in een totaal nieuwe wereld. Helemaal iemand anders zijn."
Voor alleen maar de lol deed de wetenschapsjournalist het niet, hij heeft namelijk een duidelijke boodschap die hij met zijn deelname wil overbrengen. "Ik denk dat de wereld echt een betere plek zou zijn als we wat meer buiten onze eigen bubbels kijken. We zijn allemaal mensen. Het kan helpen om echt vaker bij elkaar te kijken en van elkaar te leren."
Diederik is dan ook heel dankbaar voor de ervaring en iedereen die hem daarbij heeft geholpen.
Tijdens de eerste aflevering werden ook Gerard Joling en Jeroen Pauw onthuld als dragqueens Bo Talks en Patty White. De twee andere deelnemers - van wie de identiteit nog niet bekend is - gingen door naar een volgende aflevering.
Je leest hier alle hints over Star Sissy en hier alle aanwijzingen over Mary Hattan.
Make Up Your Mind is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4 en op zondag terug te kijken bij Videoland.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los