TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Florine Hofstee, bekend van Echte Gooische Moeders, is zwanger van haar tweede kindje. Dat heeft ze op haar Instagram bekendgemaakt.
“Beer wordt grote broer. Wij zijn zo blij! We krijgen er nog een kindje bij. Totáál niet verwacht maar zó ontzettend welkom!” laat Florine weten. De realityster kreeg 1,5 jaar geleden samen met haar man Jeroen Stoop hun eerste kindje Beer.
Voor de komst van haar eerste zoontje maakten Florine en haar man er al geen geheim van dat zwanger raken lastig voor hen zou worden. De tweede zwangerschap was dan ook een complete verrassing.
“Onze lieve Beer kwam via IUI en dan nu zo onbezorgd en gemakkelijk zwanger, echt een cadeautje! Pas na 13 weken kwam ik erachter dat er een klein mensje in mijn buik groeit.”
En Florine heeft een wel hele bijzondere uitgerekende datum. “En van alle 365 dagen van het jaar, uitgerekend op mijn eigen verjaardag. Wonderen bestaan.”
De Echte Gooische Moeders (Pauline Wingelaar, Leslie Keijzer, Bo Wilkes en Florine) zijn afgelopen week teruggekomen van hun roadtrip door Italië, waar ze voor opnames waren van een nieuw seizoen Echte Gooische Moeders.
Echte Gooische Moeders: La Dolce Vita is deze zomer te zien op Videoland.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4