TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Edson nam het stokje van Art Rooijakkers over die op zijn beurt vertrok naar Talpa. Hij zal naast Nicolette Kluijver te zien zijn in het nieuwe seizoen.
"Ik heb het al vaker gezegd, Expeditie presenteren is een jongensdroom van mij. En als je hier dan staat en al die dingen ziet die je dan normaal niet precies op tv ziet. Maar dezelfde stellages, de games, om daar onderdeel van te zijn is gewoon supervet", vertelt hij in een video van RTL op Instagram.
Zijn co-presentator valt hem bij: "En hij doet het goed. Ja, het gaat echt heel goed", aldus Nicolette. Ze vertelt dat het voelt alsof ze het al een tijdje zo samen doen en Edson vult aan dat hij het presenteren met haar als heel vertrouwd ervaart.
De nieuwkomer vertelt dat hij veel heeft aan Nicolette de eerste dagen van zijn presenteerklus. En dan gaat het niet alleen om insmeren voor de zon en water drinken. Nicolette vertelt dat er dezelfde dag als het interviewtje ook iets gebeurd is in het programma wat zij nog nooit heeft meegemaakt. Ze stelt dat aan het aankomende seizoen veel mensen meedoen die het echt keihard willen spelen. Edson vult nog aan dat ook de eilandraad 'gerenoveerd' is.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug