TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Een laffe tak" noemde Peter Pannekoek de desbetreffende BN'er. Maar, die BN'er is niemand minder dan Eva Jinek zelf. Eva noemt zichzelf een verstandige vrouw, mede omdat ze zichzelf zo snel laat gaan. "Ik moet daarna ook weer normaal doen hier," aldus Eva. Peter is van mening dat ze juist daarom aan moet schuiven.
"Jouw humor is zo hard, als de camera uitstaat is die nog veel harder dan jij hier soms laat zien. Ik weet zeker dat mensen dat geweldig gaan vinden", zegt Peter tegen Eva. Als antwoord daarop geeft Eva toe dat ze niet gecanceld wil worden. "Ik zal erover nadenken" beloofde Eva uiteindelijk.
Er is maar één programma dat net zo lang loopt als Dit Was Het Nieuws, dat is Goede Tijden Slechte Tijden. Het succes van Dit Was Het Nieuws is volgens Harm te danken aan het wisselende nieuws. En daarbij worden er niet zoveel afleveringen gemaakt. "Als wij hele series eruit zouden gooien, dan wordt het standaard. Nu smachten we elke keer naar een nieuw seizoen."
Peter Pannekoek heeft weinig voorbereiding nodig voor het nieuwe seizoen. Een bewuste keuze. "In het eerste seizoen was ik alleen maar bezig met de voorbereiding. Zelfs zo erg, dat ik af en toe niet eens door had wie er naast mij zat als gast. Onvoorbereid en zo los mogelijk een uitzending in gaan werkt voor mij het beste," aldus Peter.
Het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws is vanaf donderdag 9 maart om 21.30 uur te zien op NPO 1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)