TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze geeft namelijk antwoord op tien vragen die aan haar zijn gesteld. 'Om een beetje in de stemming te komen' Ze trapt gelijk af met een prangende vraag: hoe bevalt het moederschap?
"Heel goed", antwoordt Eva Jinek in haar filmpje op Instagram. "Ik denk dat er niets zo bijzonder is als het krijgen van een baby." Ze noemt het moederschap intensief, overweldigend en alomvattend en ze kan er niet over uit hoe schattig haar kleine Pax is. "Ik ben dolgelukkig dat Pax er is. Ik ben zo benieuwd wat voor jongetje en wat voor man hij later wordt... Daar kijk ik echt naar uit."
De presentatrice zweeft niet alleen maar op een roze wolk. Zo vertelt ze dat borstvoeding heel moeilijk is. Ook geeft ze aan dat ze zin heeft om haar programma Jinek weer te mogen maken, maar daar ook een keerzijde aan ziet. Jinek: "Ik zeg ook eerlijk dat ik het pittig vind om 'm thuis te laten." Gelukkig is de vader nog even thuis.
De TV van gisteren: gillende kinderen verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Radar, Huizenruilers, Dune
06:00Begin de zomer goed met een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders
15:16Dit is waarom Thomas van Groningen maar kort te zien is bij De Oranjezomer
09:03Krijgen De Bogaartjes een nieuw seizoen? (video)
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
