TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een interview met de weekendeditie van het AD reageert de 45-jarige talkshowhost voor het eerst publiekelijk op de situatie bij haar nieuwe werkgever.
Het rapport Van Rijn concludeerde dat er binnen de NPO op grote schaal sprake was van grensoverschrijdend gedrag. Eva zegt daarover: "Er zit nu een smet op de wereld waarin ik werk, de wereld die ik al twintig jaar zo betoverend vind. Dat vind ik heel erg. Ik heb vooral te doen met al die mensen die al die jaren hiermee hebben rondgelopen en het gevoel hadden dat ze het nooit konden vertellen."
Jinek werkte zelf als nieuwslezeres bij de NOS en presenteerde diverse talkshows. Ondanks de massaliteit van de incidenten zegt ze ze zich 'niets' te kunnen voorstellen bij de excessen die in het rapport beschreven staan: "Niet bij schreeuwen, niet bij woede-uitbarstingen. Het zit niet in mij, maar ik geloof ook niet dat het werkt."
Sowieso ziet Jinek het nut er niet van in: "Mensen gaan niet beter presteren als ze ongelukkig of bang zijn. Het is totale waanzin te denken dat dit nodig zou zijn om tot een prestatie te komen."
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen