TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een interview met de weekendeditie van het AD reageert de 45-jarige talkshowhost voor het eerst publiekelijk op de situatie bij haar nieuwe werkgever.
Het rapport Van Rijn concludeerde dat er binnen de NPO op grote schaal sprake was van grensoverschrijdend gedrag. Eva zegt daarover: "Er zit nu een smet op de wereld waarin ik werk, de wereld die ik al twintig jaar zo betoverend vind. Dat vind ik heel erg. Ik heb vooral te doen met al die mensen die al die jaren hiermee hebben rondgelopen en het gevoel hadden dat ze het nooit konden vertellen."
Jinek werkte zelf als nieuwslezeres bij de NOS en presenteerde diverse talkshows. Ondanks de massaliteit van de incidenten zegt ze ze zich 'niets' te kunnen voorstellen bij de excessen die in het rapport beschreven staan: "Niet bij schreeuwen, niet bij woede-uitbarstingen. Het zit niet in mij, maar ik geloof ook niet dat het werkt."
Sowieso ziet Jinek het nut er niet van in: "Mensen gaan niet beter presteren als ze ongelukkig of bang zijn. Het is totale waanzin te denken dat dit nodig zou zijn om tot een prestatie te komen."
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'