TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een interview met de weekendeditie van het AD reageert de 45-jarige talkshowhost voor het eerst publiekelijk op de situatie bij haar nieuwe werkgever.
Het rapport Van Rijn concludeerde dat er binnen de NPO op grote schaal sprake was van grensoverschrijdend gedrag. Eva zegt daarover: "Er zit nu een smet op de wereld waarin ik werk, de wereld die ik al twintig jaar zo betoverend vind. Dat vind ik heel erg. Ik heb vooral te doen met al die mensen die al die jaren hiermee hebben rondgelopen en het gevoel hadden dat ze het nooit konden vertellen."
Jinek werkte zelf als nieuwslezeres bij de NOS en presenteerde diverse talkshows. Ondanks de massaliteit van de incidenten zegt ze ze zich 'niets' te kunnen voorstellen bij de excessen die in het rapport beschreven staan: "Niet bij schreeuwen, niet bij woede-uitbarstingen. Het zit niet in mij, maar ik geloof ook niet dat het werkt."
Sowieso ziet Jinek het nut er niet van in: "Mensen gaan niet beter presteren als ze ongelukkig of bang zijn. Het is totale waanzin te denken dat dit nodig zou zijn om tot een prestatie te komen."
Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino