TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met NU.nl doet ze het nieuws uit de doeken. Ze is naar eigen zeggen op dit moment druk bezig om de apparatuur te testen en te leren monteren. Zodra ze er klaar voor is, gaat ze los.
"Ik ben toe aan een nieuwe uitdaging, iets wat een verlenging is van acteren. Ik heb twintig jaar gespeeld en ben toe aan iets heel anders voor erbij", zo laat de 34-jarige actrice optekenen. "Ik duik er altijd volledig in en ben me nu wegwijs aan het maken in hoe je moet editen en hoe de apparatuur werkt. Dan maak ik nog een mooi rolverhaal en nog allemaal andere ideeën van wat daar op terecht zal komen."
Eva is op dit moment in verwachting van haar eerste kind. In het interview vertelt ze dat haar dat niet belemmert in haar sporten. "Ik heb heel veel energie en kan dat dan kwijt in zoiets nieuws en in het sporten. Ik vind dat heerlijk. Net als dat ik het echt heerlijk vind om zwanger te zijn. Ik zit zo lekker in m'n vel en voel me heel sexy."
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties