TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met NU.nl doet ze het nieuws uit de doeken. Ze is naar eigen zeggen op dit moment druk bezig om de apparatuur te testen en te leren monteren. Zodra ze er klaar voor is, gaat ze los.
"Ik ben toe aan een nieuwe uitdaging, iets wat een verlenging is van acteren. Ik heb twintig jaar gespeeld en ben toe aan iets heel anders voor erbij", zo laat de 34-jarige actrice optekenen. "Ik duik er altijd volledig in en ben me nu wegwijs aan het maken in hoe je moet editen en hoe de apparatuur werkt. Dan maak ik nog een mooi rolverhaal en nog allemaal andere ideeën van wat daar op terecht zal komen."
Eva is op dit moment in verwachting van haar eerste kind. In het interview vertelt ze dat haar dat niet belemmert in haar sporten. "Ik heb heel veel energie en kan dat dan kwijt in zoiets nieuws en in het sporten. Ik vind dat heerlijk. Net als dat ik het echt heerlijk vind om zwanger te zijn. Ik zit zo lekker in m'n vel en voel me heel sexy."
Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging
09:03Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn