TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jarenlang speelde Ferry Lucas Sanders in GTST. In 2015 maakte hij het mede door zijn drugsprobleem zo bont, dat hij werd ontslagen. Hij mocht terugkomen, maar in 2020 zette GTST hem op non-actief omdat hij zei 'lak' te hebben aan de destijdse coronamaatregelen. Het betekende uiteindelijk het definitieve einde voor zijn tijd in Meerdijk.
Of Ferry die beslissing en de tv-wereld hard vindt? "Het is maar net hoe je erin staat", zegt-ie. "Ik was een ongeleid projectiel en een luie donder." Toch is Ferry naar eigen zeggen 'altijd heel relaxed geweest met iedereen'. "Ik had niet zo veel problemen met de mensen, dus ervaar de tv-wereld ook niet als hard."
Spijt van zijn cocaïnegebruik heeft Ferry zeker en hij heeft al meerdere keren kenbaar gemaakt te hopen op een comeback in GTST. "Had ik maar nooit dat spul aangeraakt; dat heeft me veel geld gekost. (...) Ik denk dat ik miljonair had kunnen zijn!" Toch kent-ie zichzelf het best. "Ik ben iemand die altijd links gaat als iedereen rechts gaat, ik kleur niet binnen de lijntjes - en dat zal altijd zo blijven."
Zijn OnlyFans-account, onder een pseudoniem, is nog altijd actief. Daarnaast zet hij zijn tv-werk dus voort. Ferry is vanaf zondag 13 oktober te zien als presentator van Nederland Ontdekt, om 16.30 uur op RTL 4. Ook kun je hem zien in Lifestyle Nederland, dat eveneens om 16.30 uur te zien is op SBS6.
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, Meldkamer Utrecht Centraal, Free Guy
06:00Stream nu de hilarische blufshow Frank's Veiling bij Prime Video
10:59Ortál Vriend over einde Flikken Rotterdam: 'Het is vooral spannend'
10:40Roos Moggré is klaar voor presentatieklus: 'Toen die kans voorbij kwam dacht ik: ik ben gek als ik het niet doe'
10:18Het Huis Anubis-acteur Ton Feil overleden: 'Een fijne man om mee samen te werken'